Summer X Fest Tour 2017

nadpis Summer x Fest

Přinášíme Vám první žhavé informace o 8. ročníku populární MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR, která Vás tradičně obohatí v první polovině letních prázdnin ve 4 největších areálech pro letní dovolenou v ČR! Opět se můžete těšit na bohatý program pro celou rodinu ZDARMA!
To hlavní - show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce!

TERMÍNY A ZASTÁVKY SUMMER X FEST TOUR 2017:

5. 7. 2017 – Topgal X FEST STOP, ATC Rozkoš, Česká Skalice

13. 7. 2015 – Author bikes X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou

20. 7. 2015 – ČEPS X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

27. 7. 2015 – MERCEDES-BENZ X FEST STOP X FEST AIRBOX BMX jam, freestyle BMX, ATC Merkur, Pasohlávky

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

soutěž s mega batohy TOPGAL

Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme.
Na akcích se vystřídá Mercedes-Benz minirampa, VSA Xtreme minirampa a zbrusu nová řada překážek pro rok 2017 Mercedes-Benz AIRBOX! Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

 • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídne velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů budete moci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
 • Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz...
 • Bude pro Vás připravená Author zóna, kde si vyzkoušíte jízdu zručnosti na malých kolech Author KING KONG.
 • Milovníci cestování se seznámí s obytnými vozy a přívěsy značky KOV a Dethleffs.
 • Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři SUMMER X FEST TOUR věnoval hodnotné ceny do soutěží.
 • Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance.
 • Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde jsi budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců.
 • Na každé zastávce si budete moci vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding.
 • Připravená pro Vás bude půjčovna paddleboardů, abyste si tento sport zkusili právě na naší akci.
 • Občerstvení v Action sport baru je samozřejmostí, stejně tak jako možnost posedět hned v centru veškerého dění!
 • Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky.
 • Na první zastávce 5. 7. 2017 - TOPGAL X FEST STOP se uskuteční X-Fest miniramp jam pro freestyle scooter a na poslední zastávce 27. 7. 2017 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP propukne X FEST AIRBOX BMX jam. Čeká Vás parádní podívaná na nejlepší jezdce ČR.
 • A to vše zcela ZDARMA!
Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2017!

Program akcí startuje vždy ve 13:00 hodin.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku