O webu Topgal.cz

Nový web Topgal.cz byl spuštěn v dubnu 2011. Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem autorům a spolupracovníkům.

CODE01 - webdesign

CODE01 - design & multimedia

Velké díky patří kreativnímu studiu CODE01 z Olomouce, které stojí za kompletním redesignem. Jsou to kluci šikovní a kromě samotného grafického kabátku se podíleli také na kódování webu (CSS) a programování některých "vychytávek" v Javascriptu. CODE01 nabízí komplexní služby. Pokud tak hledáte skutečné kreativce v oblasti grafického designu i webdesignu, videoprodukce, tvůrčí i produktové fotografie nebo v oblasti 3D designu či audio designu, studio CODE01 můžeme rozhodně doporučit.

H1 - optimalizace webu, konzultace

H1 - poradenství na internetu

Se společností H1 spolupracujeme dlouhodobě jak v oblasti samotného marketingu na internetu, tak i v dalším vzdělávání. Nová verze webových stránek Topgal byla ze strany H1 testována především s ohledem na použitelnost, přístupnost a optimalizaci. Tímto chceme poděkovat kolegům v H1 za skutečnou trpělivost, kterou s námi i se spuštěním nové verze webových stránek měli.

PIPNI - moderní hosting

Veškeré domény a weby hostujeme na serverech společnosti PIPNI. Přes výhrady mnohých jsme s hostingem i s osobní podporou ze strany PIPNI velmi spokojeni. Pokud tak sháníte moderní hosting ze rozumné ceny, můžeme společnost PIPNI jednoznačně doporučit.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku