Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Blackweek

% BLACK WEEK %

🎒 BLACK WEEK je tady a s ním i neuvěřitelné slevy na vybrané školní batohy! Ušetřit můžete až 47 % z původní ceny, u zvýhodněných školních setů (batoh + penál, případně pláštěnka a pytlík na papuče) až 60 %. Nezmeškejte nabídku školních batohů Topgal za super ceny! 🎒 #blackfriday #sale #topgalbags

SUPER cena Doprava zdarma
SUPER cena
SUPER cena

Nevybrali jste si z nabídky v akci BLACK WEEK?

všechny produkty v akci


Vybíráte batoh jako vánoční dárek? Bez obav – u nás můžete nevhodně vybrané dárky vyměnit až do 15. 1. 2024

Dobře víme, že se občas dárek netrefí do vkusu. Proto můžete zakoupený batoh nebo set zdarma vyměnit za jiný produkt či dárkovou poukázku.

Jak funguje výměna dárků?

Co můžete vyměnit nebo vrátit?

Možnost vrácení nebo výměny nevhodného dárku se vztahuje na všechny batohy nebo zvýhodněné sety zakoupené v našem e-eshopu v období 1. 11. - 22. 12. 2023 v nominální hodnotě alespoň 1500 Kč.

Dárek můžete vrátit do 15. 1. 2024

Vrácený produkt musí splňovat standardní podmínky pro vrácení zboží, akceptujeme pouze nepoužitý a nepoškozený produkt, ideálně se všemi visačkami.

Zaplatíme vám dopravu zpět

Výměnu nebo vrácení produktu provedete snadno přes stránku reklamace. V případě vyplnění tohoto reklamačního formuláře a při ceně produktu nad 1500 Kč vám zaplatíme i dopravu zpět přes Zásilkovnu.

Výměna nebo voucher na další nákup

Pokud splníte podmínky pro vrácení nebo výměnu zboží, nevhodný produkt vám ochotně a rádi vyměníme nebo vám pošleme voucher s adekvátní hodnotou. Tento voucher můžete uplatnit až do 31. 8. 2024.