novinky pro školáky 2015

Nebyly nalezeny žádné produkty

novinky pro školáky 2015

Nová kolekce školních aktovek, batohů a pouzder od Topgalu - CHILLI 2015 - to je přes 40 úplně nových produktů pro mladší školáky.

V kolekci najdete aktovky a školní batohy určené pro nejmladší školáky (1. - 3. třída). U těchto školních batohů jsme navrhli hravé a barevné potisky, nicméně všechny batohy a aktovky vycházejí z našich osvědčených vzorů pro nejmenší zákazníky. V nabídce tak máme praktické jednokomorové školní aktovky (vzory CHI 735 a CHI 736), ale také klasické dvou- a tříkomorové školní batohy (vzory CHI 737 – CHI 743).

Kolekce CHILLI 2015 obsahuje i několik modelů určených pro starší školáky ve 4. - 6. třídě. Zde jsme při návrhu vycházeli z nadčasových grafických motivů. Ke školním batohům pro starší školáky si můžete vybrat ze dvou druhů školních pouzder ve stejném designu - buď klasická jednopatrová školní pouzdra nebo zjednodušené jednokomorové školní "penály" (etuie).

Všechny batohy i aktovky Topgal z nové kolekce lze zakoupit samostatně nebo v cenově zvýhodněných sadách, které obsahují kromě samotného batohu také školní jednopatrové pouzdro (SET SMALL), respektive pouzdro, pláštěnku na batoh a pytlík na přezůvky (SET LARGE).

Pevně věříme a doufáme, že si z nabídky naší nové kolekce vyberete ten správný školní batoh, který vám či vašemu dítěti bude dlouhodobě a spolehlivě sloužit.