Novinky Vánoce 2016

Nebyly nalezeny žádné produkty

Novinky Vánoce 2016

Na Vánoce jsme připravili pár hodně vychytaných novinek, a to nejen pro prvňáčky, ale i pro studenty nebo třeba i pro tatínky. Právě pro ně máme přichystané nové batohy na notebook.

Pro malé prvňáčky můžeme nabídnout dohormady pět nových skvělých designů, ze kterých určitě pod stromeček vyberete svého oblíbence. Motiv tyranosaura a auta je klučičí stálicí, pro dívky je jednoznačnou volbou batoh s jednorožcem a módním přívěskem, nebo pak volba mezi batohem s krásnou výšivkou či kytičkami.
Pro o malinko starší děti v 2.-5. třídě, nebo vzrostlejší prvňáky, můžeme doporučit barevný batoh s xichtíky a postavičkami a pro holky kytičkový CHI 844 se spoustou příslušenství.

Jako bonus jsme na tuto sezonu přichystali nové kapsičky na krk a peněženky, vždy ve dvou variantách a dvou designech pro kluky i holky.

Studentům se určitě zalíbí batoh ověřeného střihu HIT 882. Věříme, že si jej oblíbí nejen studenti-kluci, ale třeba i holky, které ocení decentní design bez červenorůžové barvy. Pokud ne, je pro ně určen batoh HIT 863, což je dívčí varianta tohoto batohu stejného střihu.

Po několika letech vývoje přinášíme dva modely batohů na notebook s polstrovanou kapsou na počítač a tablet, která je důmyslně skrytá za ramenními popruhy. Můžete vybírat mezi dvou a tříkomorovou variantou batohu. Obě varianty můžeme doporučit pro středoškoláky, vysokoškoláky, ale i pracující tatínky a maminky, kteří potřebují mít notebook v bezpečném a funkčním obalu.