Samolepící odznáčky

Nebyly nalezeny žádné produkty

Samolepící odznáčky

Doplněk k odlišení tvých oděvů, doplňků a předmětů, které si chceš originálně označit. Může jít o telefon, notebook, batoh, boty, desky na sešity, bundu nebo opasek. Tvým nápadům a kreativitě se meze rozhodně nekladou.

Máš ráda meloun nebo jsi spíše rakeťák? Vyjádři své pocity pomocí odznáčku StickyPin.

  • K čemu jsou StickyPins určené?
  • Jak jsou odznáčky trvanlivé po nalepení?
  • Na co si dát při nalepování pozor?

K čemu jsou StickyPins určené?

Doplněk k odlišení / personalizaci tvých oděvů, doplňků a předmětů, které si chceš originálně označit. Může jít o telefon, notebook, batoh, boty, desky na sešity, bundu nebo opasek. Vaší kreativitě a imaginaci se meze nekladou. Máš ráda meloun nebo jsi spíše rakeťák? Vyjádři své pocity pomocí odznáčku StickyPin.

Jak jsou odznáčky trvanlivé po nalepení?

Odznáčky mají na zadní straně velmi kvalitní samolepicí folii a lze je aplikovat na jakýkoliv rovný povrch. Ideální je nalepit StickyPins na pevný a rovný povrch a počítat s tím, že opakovaným nalepením stejného odznáčku ztrácí svoji lepící schopnost.

Na co si dát při nalepování pozor?

Při aplikaci na oblečení (triko, mikinu, bundu) nebo na jiný textilní povrch je nutné myslet na to, že při praní v automatické pračce se odznáček s největší pravděpodobností odlepí a nepůjde už znovu nalepit. Aneb dvakrát měř a jednou lep!!