Školní batohy 2016

Nebyly nalezeny žádné produkty

Školní batohy 2016

Představujeme vám kolekci CHILLI 2016 - školní batohy a aktovky určené pro školáky, kteří chodí na 1. stupeň ZŠ. Během návrhu kolekce jsme věnovali maximální péči nejen designu, ale také rozvržení komor a kapes. Vycházeli jsme přitom nejen z našich dlouholetých zkušeností, ale také z podnětů vás, našich zákazníků.

Stejně jako u předchozích kolekcí, i u této kolekce se držíme principu kvality a funkčnosti. Aby školní batůžek dobře seděl, byl odolnější a také opravdu bezpečný, přidali jsme:

Vyberte k novému batohu také školní penál nebo pouzdro ve stejném designu. Anebo se podívejte na cenově zvýhodněné sety, kde najdete i další příslušenství.

Slovo designérky:V nové kolekci pro rok 2016 najdete do nejmenšího detailu propracované batohy, které se budou líbit nejen vám, ale především dětem. Při tvorbě aktuální kolekce jsme se snažili maximálně naplnit vizi Topgalu a navrhnout takové modely, které budou pestré, veselé, ale zároveň i nadčasové. Sáhnete-li po této kolekci, budete mít jistotu, že batoh bude dělat radost opravdu dlouho.