Výhody nákupu

My jsme Topgal

kupujete přímo od výrobce

Jsme výrobcem i prodejcem nabízených produktů, v tom se lišíme od všech ostatních eshopů prodávajících naše produkty. V oblasti školních a studentských batohů se považujeme za velmi kované odborníky a profesionály.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného batohu nebo poškozený batoh opravit? O batozích Topgal víme úplně vše. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a my vám ochotně a rádi poradíme.

výprodej

Náhradní batoh

pokud ho budete reklamovat

Reklamovaných výrobků máme pod 1 % z celého objemu produkce. Pokud byste ale náhodou potřebovali batoh zakoupený v našem e-shopu reklamovat nebo opravit, nabízíme zdarma zapůjčení náhradního batohu po dobu reklamace.

Pro usnadnění reklamace používáme systém Retino - celý způsob reklamace je tak velmi snadný a intuitivní. Pro další informace o reklamacích doporučujeme stránku reklamace.

výprodej

Doprava zdarma

u objednávek s hodnotou nad 1000 Kč

Částka za dopravu je určená dle výběru dopravce a celkové hodnoty objednávky.

  • nejlevnější je Zásilkovna a Balíkovna České pošty, kdy u objednávek s hodnotou do 1000 Kč zaplatíte dopravné 50 Kč
  • při výběru České pošty (Balík na poštu a Balík do ruky) nebo PPL zaplatíte u objednávek s hodnotou do 1000 Kč dopravné 100 Kč
  • poslední variantou je objednávka nad 1000 Kč, kdy je dopravné ZDARMA u všech typů dopravy

výprodej

Výdejní místa

2500 výdejních míst Zásilkovna

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 2 500 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá objednávky i Topgal.cz.

výprodej

Proč nakupovat na www.topgal.cz?