Možnosti platby za objednávku

V našem internetovém obchodě existuje více variant úhrady nákupu. Vybrat si můžete takovou metodu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba v hotovosti při převzetí zboží (dobírkou)

Fakturu uhradíte přepravci při dodání zboží přímo na Vámi určené adrese. Zboží lze zaplatit v hotovosti (Česká pošta, PPL), v případě služby PPL lze platit také platební kartou přes mobilní platební terminál.

Online platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k online úhradě objednávky. Na konci objednávky budete platebním tlačítkem přesměrováni na zabezpečené stránky společnosti Global Payments Webpay, kde zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Online převod - pro majitele účtu eKonto u Raiffeisen Bank

Online platba přes eKonto

Tento způsob platby je pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste kliknutím na platební tlačítko automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut. Podrobnosti o produktu ePlatba na stránkách RB.cz.

Online platba přes PayPal

Pay with PayPal

Po odeslání Vaší objednávky jste kliknutím na platební tlačítko automaticky Pay with PayPal přesměrováni na platební bránu PayPal. Zde můžete zaplatit buď platební kartou bez nutnosti přihlášení k účtu PayPal nebo jednoduchým příhlášením ke svému PayPal účtu.

Online platba přes PayU

PayU

Po dokončení Vaší objednávky si na stránce se shrnutím objednávky vyberete jednu z nabízených platebních metod kanálu PayU (online převod z účtu z vybraných bank - Komerční banka, GE Money bank, mBank, Volksbank či Fiobanka). Po výběru platební metody jste kliknutím na tlačítko Zaplatit přes PayU automaticky přesměrováni na platební bránu PayU. Po provedení platby jste následně přesměrováni zpět na naše stránky, kde budete informováni o tom, s jakým výsledkem platba proběhla.
Veškeré informace o bezpečných a rychlých platbách PayU najdete také na stránkách PayU.cz.

Platba předem - převodem na účet

Pokud nechcete platit žádnou z online metod, ale platba v hotovosti Vám nevyhovuje, můžete zaplatit za objednané produkty také převodem na náš účet. Nevýhodou této metody v porovnání s ostatními je fakt, že je nejpomalejší - s expedicí objednávky čekáme až do okamžiku, kdy je nám celá částka za objednávku připsána na účet.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku