Možnosti platby za objednávku

V našem internetovém obchodě existuje více variant úhrady nákupu. Vybrat si můžete takovou metodu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba v hotovosti při převzetí zboží (dobírkou)

Fakturu uhradíte přepravci při dodání zboží přímo na Vámi určené adrese. Zboží lze zaplatit v hotovosti (Česká pošta, PPL), v případě služby PPL lze platit také platební kartou přes mobilní platební terminál.

Platba předem - převodem na účet

Pokud nechcete platit žádnou z online metod, ale platba v hotovosti Vám nevyhovuje, můžete zaplatit za objednané produkty také převodem na náš účet. Nevýhodou této metody v porovnání s ostatními je fakt, že je nejpomalejší - s expedicí objednávky čekáme až do okamžiku, kdy je nám celá částka za objednávku připsána na účet.

Online platba kartou nebo ePlatba

Online převod - pro majitele účtu eKonto u Raiffeisen Bank

Tento způsob platby je pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste kliknutím na platební tlačítko automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut. Podrobnosti o produktu ePlatba na stránkách RB.cz.