Možnosti platby za objednávku

V našem internetovém obchodě existuje více variant úhrady nákupu. Vybrat si můžete takovou metodu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba v hotovosti při převzetí zboží (dobírkou)

Fakturu uhradíte přepravci při dodání zboží přímo na Vámi určené adrese. Zboží lze zaplatit v hotovosti (Česká pošta, PPL), v případě služby PPL lze platit také platební kartou přes mobilní platební terminál.

Platba předem - převodem na účet

Pokud nechcete platit žádnou z online metod, ale platba v hotovosti Vám nevyhovuje, můžete zaplatit za objednané produkty také převodem na náš účet. Nevýhodou této metody v porovnání s ostatními je fakt, že je nejpomalejší - s expedicí objednávky čekáme až do okamžiku, kdy je nám celá částka za objednávku připsána na účet.

Online platba kartou nebo ePlatba

  • Online platba kartou - pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k online úhradě objednávky. Na konci objednávky budete platebním tlačítkem přesměrováni na zabezpečené stránky společnosti Comgate, kde zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.
  • ePlatba - je rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému se využívá platební brána Comgate. Stačí zvolit logo Vaší banky a dokončit objednávku. Následně budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Požadovaná částka tak bude okamžitě převedena.

    ePlatbu podporují tyto banky: ČSOB , Česká spořitelna , Komerční banka , mBank , Poštovní spořitelna ERA , Raiffeisen Bank , UniCredit Bank , Fio banka

Online převod - pro majitele účtu eKonto u Raiffeisen Bank

Tento způsob platby je pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste kliknutím na platební tlačítko automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut. Podrobnosti o produktu ePlatba na stránkách RB.cz.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku