Festival kreativního a logického hraní - Brno Praha

Přijďte si vyzkoušet tvořivé hraní se svými dětmi na vlastní kůži. Topgal a Agátin svět se rozhodli připravit třetí ročník festivalu kreativity pro děti s programem i pro rodiče.

Kdy a kde?

V sobotu 8.5. v Brně (SVČ Lužánky) 11 – 17 hodin (FB událost – Brno)

V sobotu 5.6. v Praze (Střelecký ostrov) 13 – 18 hodin (FB událost – Praha)

Co vás všechno čeká - letos jsme program rozvrstvili podle věku dětí.

Pro nejmenší:

Pro předškoláky:
Pro školáky:
Pro rodiče

Děti se zabaví na různých stanovištích, kde si budou moci vyzkoušet skládačky, hry s papírem, hlavolamy a logické hry. Na místě si tak vyzkoušení například papírové skládačky Djeco, Brio vláčky a stavebnice a mnoho dalšího. Rodiče se mezitím pobaví s odborníky na logopedii, zkonzultují problémy se zdravým vývojem zad.

Topgal připravil ukázky své nové kolekce školních batohů, takže si je budete moci vyzkoušet, a to klidně i se zátěží. Odborníci z Topgalu vám na místě vysvětlí a ukáží, jaké jsou správné velikosti batohů, jak si nastavit popruhy a na co se vlastně při koupi školního nebo studentského batohu zaměřit. Budete se moci na místě vyfotit v profesionálním ateliéru. S mámou nebo s tátou, s kamarádem nebo s celou rodinou a klidně i s vlastním vytvořeným kreativním dílkem. Domů tak odejdete s fotografií, která vám bude připomínat jedno krásné sobotní odpoledne plné her, soutěží a zážitků.

A na závěr to nejlepší – dva z vás si tu fotografii možná zabalí do nového školního batohu! Protože na závěr dne plného hraní a tvoření vylosujeme dva výherce, kteří dostanou batoh dle vlastního výběru od Topgalu. Na děti ale čekají i další drobné dárky, které věnuje Agátin svět a jeho partneři.

Sledujte naše FB události „Festival kreativního a logického hraní" Brno a Praha, kde najdete podrobnosti o akci. Jedno je ale jisté, koná se za každého počasí a už teď se na vás všechny moc těšíme!

http://www.kreativnifestival.cz/