Kolekce školních batohů 2017 skladem

Představujeme vám kolekci CHILLI 2017 — školní batohy, aktovky určené pro školáky na 1. stupeň ZŠ. V kolekci jsme věnovali maximální péči nejen designu, ale také rozvržení komor a kapes. Velký důraz byl kladen na kvalitu zvolených materiálů a jednotlivých dílů.

Vycházeli jsme přitom nejen z našich dlouholetých zkušeností, ale také z podnětů a návrhů vás, našich zákazníků. Stejně jako u předchozích kolekcí, i u této kolekce se držíme principu kvality a funkčnosti. Školní batohy tak nabízí své charakteristické prvkyv a to například:

Ke každému batohu byl designován i školní penál. Penýly jsou k dispozici ke koupi od měsíce února 2017 společně s kompletními sadami, které zákazníkům usnadní výběr při nákupu.

Slovo designérky:Nová kolekce pro rok 2017 spojuje funkčnost a hravost do jednoho celku. Každý detail byl pro nás podstatný, aby finální výrobek byl v dětských očích dokonalý. Při tvorbě aktuální kolekce jsme se snažili maximálně naplnit vizi Topgalu a navrhnout takové modely, které budou pestré, veselé, ale zároveň i nadčasové. Věřím tedy, že pro vás školní kolekce TOPGAL 2017 bude ideální volbou .