Live Graffiti Show 2012

LIVE GRAFFITI SHOW 2012

6.ročník největší Graffiti show v ČR za účasti nejlepších českých writerů

http://www.graffitishow.cz/

Již pošesté se v Olomouci uskuteční největší Graffiti show v České Republice. Live Graffiti Show 2012 se, za účasti nejlepších českých writerů, po dvou letech vrací na zdi olomouckého S-Cube.

I letos jsme rádi, že Live Graffiti Show podpořili partneři statutární město Olomouc, Molotow a Topgal. Již nedílnou součástí LGS 2012 je workshop, na kterém writeři malují fixami od Molotowu na batohy Topgal.

Novinkou v letošním roce je možnost pro každého vytvořit unikátní design batohů Topgal s vlastní kresbou. Stačí poslat skicy ve formátu A4 na email info@crimeoutfit.cz do 27.6.2012. Nejlepších 10 bude vybráno k realizaci přímo na LGS a jejich tvůrci budou obdarováni věcnými cenami od Molotowu a Topgalu.

workshop

 

Nultý ročník Live Graffiti Show se konal již roku 2007 v Nákle u Olomouce, kde writeři malovali na umělou stěnu přímo u vodní nádrže Náklo (video dokumentaci naleznete na webu: http://www.graffitishow.cz/)

První oficiální ročník LGS se konal pod záštitou statutárního města Olomouce roku 2010 v olomouckém S-klubu a na zdi „u Zenitu“ za účasti writerů s Prahy, Brna, Olomouce či Ostravy. Mezi writery se tehdy zúčastnila taková jména jako Piano33, Race, Pauser, Ticho762 či Sasanca, kteří si v dnešních dnech vydobyli renomé nejen jako writeři, ale hlavně jako etablovaní grafici či ilustrátoři. Na tomto ročníku se poprvé konal workshop Euforia x Molotow, na kterém writeři malovali fixami od německého výrobce Molotowu na batohy z kolekce Euforia šternberské firmy Topgal. Batohy s originálním a jedinečným designem si pak zájemci mohli zakoupit při on-line aukci na portálu Aukro.

V loňském roce se konala Live graffiti Show v nových prostorách - v loděnici Univerzity Palackého v Olomouci-Lazcích. Kromě již tradiční malby na batohy Topgal se loni konalo i jedinečné české finále v malování fixami s názvem Paint club. Dvoučlenné teamy malovaly na plátna fixami na zadané téma. Vítěz obdržel věcné ceny od Molotowu a Paintclubu.

I letos čekáme bohatou účast writerů z celé české republiky. Již potvrzenými jmény jsou Ding/Brno/, Piano33/Ostrava/, Yudoe/Praha/, Pauser/Olomouc/, Elis/Brno/ a další. Během celého dne se mohou návštěvníci i účastníci LGS občerstvit na stánku Arktic Food, kde si vyberou z bohaté nabídky grilovaných pokrmů, salátů, nealko a alko nápojů a nebude chybět ani točené pivo. Celý den se budou u gramofonů střídat Live Djs.

Večerní program zpestří afterparty se známými jmény olomouckých Djs -

DJ Peca, D-Tonate, Gasta, Pauser, Haus Aggregat.

Těšíme se na Vaši účast!

plakát