Nakup a vyhraj rostoucí nábytek MOLL 2017

Nakupte na našem eshopu www.topgal.cz a vyhrajte jednu ze tří velice hodnotných a užitečných cen, které do soutěže vložil náš partner, firma Moll.

O co hrajeme?

Hlavní výhrou je rostoucí stůl Moll Joker CLASSIC white a šest židlí Maximo  z toho tři ve variantě 15 gray/red, a tři ve variantě gray/blue.
Stůl i židle vidítě níže na fotografii, nebo si je můžete prohlédnout na stránkách firmy MOLL.

Kdy hrajeme?

Soutěž trvá po dobu letních prázdnin, tj. od 1.července 2017 do 31.srpna 2017.

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché - stačí nakoupit na našem eshopu za co nejvyšší částku. Hlavní výhru - rostoucí stůl Joker CLASSIC white vyhrává nákup, který bude mít nejvyšší celkovou hodnotu ze všech nákupů uskutečněných na našem eshopu v období červenec - srpen 2017.

Dalších šest výher - židle Maximo 15 s červeným a modrým polstrováním obdrží výherci s
druhou až sedmou nejvyšší hodnotou nákupu.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

moll_soutěž_topgal

Kdo je to MOLL?

Německá firma Moll je již několik desítek let významným výrobcem nábytku pro děti a studenty. Tyto dětské rostoucí stoly, židle a příslušenství udávají světové trendy v oblasti ergonomie a zdravého sezení našich dětí. Nábytek Moll vyniká svou dokonalou kvalitou a propracovaností. Zaujme svým designem a překvapí funkčními detaily.

jak stůl roste


Oblíbené místo nejen k učení!

Vytvořte pro své děti oblíbené (učící) místo! Děti obvykle sedí až 9 hodin denně a to je důvod, proč by jejich židle a stůl měli padnou jako ulité.
Učení je pak jednodušší a zábavnější v prostředí, které si děti oblíbí. Rostoucí stoly MOLL s nimi budou od psaní prvních písmenek, až po studium na vysoké škole, ba ještě déle!