Mošt Vitaminator jako dárek k batohu Topgal

Chutnali jste už přírodní mošt Vitaminator?

U příležitosti Vánoc jsme společně s českým producentem Vitaminator připravili pro naše zákazníky speciální akci. K nákupu v našem eshopu můžete získat zdarma exkluzivní dárek - přírodní mošt Vitaminator.
Prvních 50 zákazníků s nákupem nad 3000 Kč získá 2l balení jablečné moštu zdarma, všichni ostatní zákazníci získávají 30% slevu na nákup libovolného produktu v eshopu www.vitaminator.cz

Přírodní mošty Vitaminátor

Přírodní mošt Vitaminator

VITAMINATOR – ZDRAVÉ A CHUTNÉ PITÍ

Mošty Vitaminátor jsou 100% přírodní šťávou, která je vylisována z čerstvého ovoce a zeleniny. Pitím moštů získává Váš organismus nejen tekutiny, ale zároveň i živiny, které jinak získáváte z čerstvého ovoce a zeleniny.

Jedna sklenice Vitaminátoru – jedna porce ovoce nebo zeleniny

Čerstvé šťávy a koktejly z ovoce vynikají nejen svou lahodnou chutí, ale především vysokým obsahem vitamínů, minerálů, živých enzymů a dalších biologicky významných látek. Pití čerstvě vylisovaných šťáv čistí a detoxikuje organismus, podporuje trávení, snižuje nadváhu, odstraňuje únavu, dodává tělu energii a vitalitu.

Výživová doporučení kladou důraz na denní konzumaci pěti porcí ovoce a zeleniny, přičemž jednu porci může adekvátně nahradit 200 ml ovocné nebo zeleninové šťávy. Někdy je problém doporučené hodnoty dodržet – zvláště u dětí. Naše mošty ale děti mají opravdu rády, chutnají jim především ovocné druhy. Jsou sladké, ale přitom nejsou doslazované. U dětí je oblíbená třeba také chuť jablka s mrkví.

Dopřejte vašim dětem zdravou a chutnou svačinu a doplňte ji o naši šťávu. Děti budou mít dostatek tekutin a zároveň si doplní i vitamíny a další živiny. Pití je sladké, ale děti po něm nejsou hyperaktivní ani utlumené, protože naše mošty neobsahují žádná „éčka“. Navíc vám ušetříme čas, který byste jinak museli věnovat přípravě a čištění zeleniny a ovoce. Balení je praktické, šťáva je hustá a plná vlákniny, takže ji klidně můžete ředit čistou vodou – podle vlastní potřeby a chuti.

VITAMINÁTOR – ZDRAVÉ A CHUTNÉ PITÍ

Bez chemických přísad

Jakákoliv chemie by přednosti moštu zlikvidovala, přišli bychom o vitamíny, kterých je nejvíc v čerstvém ovoci a zelenině. Proto u nás výroba moštu probíhá kontinuálně po celý rok z čerstvého ovoce či zeleniny, nevyrábíme do zásoby. Maximálně tak zkracujeme dobu od výroby moštu po jeho konzumaci. A v našich obalech se ke šťávě nedostane kyslík, takže se nekazí a uchovávají se čerstvé. Proto chemii – na rozdíl od velkovýrobců džusů a limonád – nepotřebujeme.

Bez konzervantů, sladidel a barviv

Nevyrábíme na sklad a do zásoby, takže nepotřebujeme prodlužovat trvanlivost konzervanty. Vyrábíme z kvalitního ovoce a zeleniny, které je chutné a sladké samo o sobě, takže nechceme kazit jeho chuť nějakými přídavky.

Bez přídavku vody

Většina džusů a šťáv se vyrábí z koncentrátů, takže se musí dodávat voda. My spoléháme jen na přírodní šťávu obsaženou v ovoci a zelenině, která obsahuje dost kvalitní a přefiltrované vody. Ačkoliv to zákon umožňuje, my do našich šťáv vodu nepřidáváme!

Co udělat pro získání 2l balení přírodního moštu Vitaminator?

Stačí jediné - nakoupit v našem eshopu v celkové hodnotě nad 3000 Kč. Mošt Vitaminator Vám bude následně automaticky přidán k Vaší objednávce. Všem zákazníkům našeho eshopu bez ohledu na hodnotu objednávky navíc přidáme dárkovou poukázku na 30% slevu na nákp v ehsopu na www.vitaminator.cz

Poznámka: Tato nabídka platí do 20.12.2011 nebo do vyprodání zásob. Na dárky v podobě moštu Vitaminator NELZE vztahovat žádný právní nárok