Neztrať se - chytrá aplikace jako dárek k nákupu

ZAKOUPENÍM BATOHU TOPGAL OBDRŽÍTE ZDARMA
SLUŽBU NEZTRAŤ.SE AŽ DO 15.10.2015

Čím dříve si batoh zakoupíte, tím déle můžete službu využívat. Maximální doba pro vyzkoušení služby zdarma je  1. 6. 2015 do 15. 10. 2015.

Nebezpečí na děti číhá za každým rohem, a tak je dobré vědět, kde se vaše děti pohybují – nejen v průběhu školního roku, ale o to více přes prázdniny, když vy musíte být v práci. Nově můžete vyzkoušet ZDARMA službu Neztrať.se, což je jednoduchá aplikace určená ke kontrolu pohybu dětí.

Podmínky pro fungování aplikace:

  • dítě má mobilní telefon s operačním systém android a datovým přenosem
  • pro přesnost spuštěná wi-fi
  • rodič má přístup k internetu

Co je Neztrať se?

služba Neztrať.se

Neztrať se je jednoduchá aplikace do mobilu vašeho dítěte, která slouží ke kontrole pohybu dětí. Cílem není trvalé sledování, ale vaše informovanost o tom, že dorazilo do školy, do kroužku, k babičce či ke kamarádovi.

Dnešní svět je pro děti příliš nebezpečný a nikdy nevíte, co je čeká za rohem vašeho domu. Proto jsme vyvinuli tuto aplikaci, která slouží pouze k vašemu uklidnění, že dítě se nachází v místech, kde má. Jednoduše si nastavíte zóny pohybu (provozní a bezpečnostní) a časová pásma a naše aplikace už bude vaše dítě hlídat – posílat vám upozornění ve formě emailu, sms nebo oznámení na web. Aplikace používá k lokalizaci kombinaci údajů GSM, GPS a Wi-Fi – současných nejdostupnější technologií. Přesnost se liší dle hustoty sítí (od 30 m do 2500 m), proto vyzkoušejte přesnost u vás a následně nastavte velikosti zón.

Jak se zaregistrovat do služby a vyzkoušet ji zdarma do 15.10.2015?

  1. V e-mailu s potvrzením objednávky z www.topgal.cz obdržíte unikátní kód pro využití služby Neztrat.se a to zdarma do 15.10.2015
  2. V případě, že o vyzkoušení služby máte zájem, jděte na registrační stránku služby www.neztrat.se
  3. V první kroku „OBJEDNÁVKY – NOVÁ OBJEDNÁVKA“ zadejte svůj dárkový kód a vyplňte formulář
  4. V kroku č. 2 aktivujte mobilní telefon Vašeho dítěte (musí mít operační systém Android a spuštěný přenos dat)
  5. Následně si nastavte zóny a upozornění

Registrace služby Neztrať.se