Nová kolekce školních batohů TOPGAL CHILLI 2012

Kolekce školních batohů a doplňků CHILLI 2012 od společnosti Topgal přichází na trh. Nová kolekce obsahuje ucelenou nabídku školních batohů, penálů či školních pouzder, praktických kapsiček na krk a peneženek pro nejmladší děti. V kolekci pro rok 2012 nejdete celkem 14 školních batohů.

V letošní kolekci školních batohů jsme se rozhodli malinko více zaměřit na nejmladší kluky- školáky, protože právě užší nabídka povedených školních batohů pro kluky nám byla u minulých kolekcí vyčítána. Výsledkem této snahy je tak 5 školních batohů pro kluky - školáky na prvním stupni a 4 modely školních batohů pro holky - nejmladší školačky. Dalších 5 modelů školních batohů je určeno prioritně pro starší školáky (4. - 7. třída), přičemž v této kategorii najdete jak batohy pro kluky, tak pro holky.

Školní batohy z nové kolekce CHILLI 2012

Batohy i pouzdra v nové kolekci je možné rozdělit do dvou základních skupin podle věku dítěte - školní batohy doporučené pro nejmladší školáky (1. - 3. třída) a batohy pro starší školáky (4. - 7. třída).

V první skupině produktů, určené pro prvňáčky a nejmladší školáky, nabízíme především školní batohy s takzvanou klasickou koncepcí. Školní batohy pro prvňáčky a pro mladší školáky se vyznačují především širší základnou a větší stabilitu batohu, pokud jej postavíme na zem. Do této kategorie školních batohů řadíme především batohy s označením CHI 600, CHI 601, CHI 602, CHI 603, CHI 604, CHI 605, CHI 606 a CHI 608. Celkově je tak v nabídce 9 batohů pro naše nejmladší zákazníky - prvňáčky a školáky na prvním stupni. Ke každému z těchto batohů jsou dostupná také školní pouzdra. Pro letošní rok jsme navíc ke všem batohům vytvořili také praktické kapsičky na krk a dětské peněženky. Všechny produkty, tedy školní pouzdra, kapsičky i dětské peněženky, si můžete vybrat vždy ve stejném designu jako samotný školní batoh.

Druhou produktovou skupinou v kolekci CHILLI 2012 jsou školní batohy a pouzdra pro starší školáky. Primárně tyto batohy doporučujeme pro školáky od 4. třídy, nicméně produkty z této kategorie můžou bez větších komplikací používat i mladší školáci. Koncepce školních batohů pro starší školáky je v porovnání s batohy pro ty nejmladší odlišná. Batohy pro starší školáky jsou tak většinou malinko vyšší a mají jinak řešené uspořádání vnitřního prostoru i kapes. Celkově tak tyto batohy vypadají dospěleji a svým vzhledem i tvarem se blíží klasickým batohům. Modely z této kategorie mají označení CHI 607, CHI 609, CHI 610 a CHI 611.

A pár slov Andreje Sitára, našeho designéra, k celé kolekci CHILLI 2012:

Design nové kolekce školních batohů CHILLI 2012 se vyznačuje především barevností, hravostí a zcela novými motivy.
U batohů pro nejmladší školáky převládají výrazné dětské motivy, které ale společně drobnými "designérskými majstrštyky a vychytávkami" v podobě 3D aplikací na batozích, barevných zipů i taháčků nebo podšívek batohů vytvářejí kompaktní, líbivý, ale praktický design batohů pro nejmenší pro školáky.
Batohy pro starší školáky se liší kromě jiné koncepce batohu především použitými motivy a barvami. Záměrně jsem volil abstraktnější tištěné motivy v podobě typografických variací, které vytvářejí zajímavý a neotřelý vzhled.
Pevně věřím a doufám, že se nová kolekce školních batohů CHILLI 2012 bude líbit jak rodičům, tak především samotným školákům.