Nový e-shop www.topgal.cz

Dnešní den, tedy 22.4.2011, je pro náš tým v Topgalu, vskutku Velkým pátkem - spustili jsme totiž úplně novou verzi našich webových stránek. Huráááá!!

Naše staré webové stránky sloužily dlouho a spolehlivě, k naší i zákaznické spokojenosti.Ovšem je pravdou, že už byly malinko přežité. Skončily tak na internetovém hbřitově, budiž jim země lehká. Král je mrtev, ať žije král!

Na nové verzi webových stránek Topgal jsme usilovně pracovali několk let. Kompletně jsme tak přepracovali nejenom grafický kabátek stránek, který je patrný na první pohled, ale především celé "vnitřnosti" webu. Při práci jsem se zaměřili prioritně na motor e-shopu - tedy zjednodušený výběr a filtrování produktů Topgal tak, aby celý proces byl co nejsnazší pro naše zákazníky. Důkladně jsme naslouchali výtkám a připomínkám našich věrných zákazníků a vše jsme se snažili implementovat do našeho téměř dokonalého díla.

Cíl našeho snažení můžete Vy, tedy naši zákazníci, od dnešního dne posoudit. Pevně věříme a doufáme, že Vám několik novinek v našem e-shopu výrazně usnadní pohodlí při internetovém nákupu. Mezi největší přednosti nového e-shopu můžeme zařadit:

 

 

V případě, že narazíte na nějaký problém či "nedodělávku", prosíme o shovívavost, popřípadě o nahlášení problému e-mailem na adrese webmstare@topgal.cz.