S VSA Extreme v Galerii Harfa

Agentura VSA Extreme připravuje pro Vaše ratolesti adrenalinové zážitky na kolech BMX, koloběžkách či skateboardech. Se svými cestovními rampami tento víkend zamířili do Galerie Harfa v Praze, kde na střeše postavili svou Freestyle park arenu.

Bohužel ale počasí akci nepřálo. Arena se tedy narychlo stěhovala přímo do prostor nákupní galerie, kde si děti od nejmenších po středoškoláky mohli vyzkoušet triky a skoky na rampách, či slalom mezi kužely. Nikdo samozřejmě neodešel s prázdnou...

O VSA Extreme

VSA Xtreme neboli Valenta Sport Agency je reklamní agentura, která byla založena v roce 2006 Janem Valentou, profesionálním sportovcem, trojnásobným mistrem světa ve freestyle BMX (kat. master) a jediným českým účastníkem hlavních X-GAMES v Los Angeles (2011).

VSA Xtreme je firmou zaměřenou na doprovodný program zejména letních extrémních sportů. Zabýváme se aktivitami, jejichž popularita stále vzrůstá v závislosti na potřebě posouvat hranice lidských možností co možná nejdále – adrenalinové extrémní sporty. Naše show je pro Vás jedinečnou kombinací účinné reklamní strategie spojené s uvolněním adrenalinu při sledování dech beroucí exhibice – tzv. aktivní zviditelnění Vaší firmy nebo značky.

Jméno našeho teamu, kvalita překážek a spolupráce s největšími světovými značkami se stalo motivací spousty mladých sportovců, kteří chtějí být členové VSA Xtreme teamu.

Specializujeme se na freestyle BMX, freestyle MTB, skateboard, in-line a freestyle koloběžku. Na přání s Vámi probereme možnosti a doporučíme Vám pro vaši akci konkrétní sportovce.

http://www.vsaxtreme.cz/