Shop Roku 2013

Opět se po roce opakujeme :-) Už 5x se nám podařilo vyhrát v kategorii Móda a oblečení v anketě SHOP ROKU!!!

Za to ale děkujeme hlavně Vám, našim zákazníkům - za Vaši přízeň a hodnocení našeho eshopu na serveru Heureka.cz. Pátá skleněná trofej míří na čestné místo v našem obchodu. Moc si toho vážíme, děkujeme!!!

Gratulace míří i na Slovensko ke kolegům z Topgalu, kteří taktéž obhájili již 4 titul!

O soutěži:

Dne 10. října 2013 byly oceněny nejlepší a nejoblíbenější eshopy v soutěži ShopRoku. Stejně jako tomu bylo i v předchozích ročnících této soutěže, tak i letos byly vyhlášeny nejlepší internetové obchody ve svém oboru a to ve dvou kategoriích: Ceně kvality a Ceně popularity.

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější eshopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

Myslíme si, že spokojený zákazník musí být základním principem internetového obchodu a jen se spokojenými zákazníky se může rozvíjet internetové obchodování jako takové. Proto v soutěži ShopRoku o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů.

Všem našim zákazníkům a příznivcům velmi děkujeme za přízeň a zaslané hlasy. Ocenění je pro nás o to důležitější, protože hlasy posílali naši zákazníci. Ještě jednou všem velký dík.

Soutěž pořádá společnost Milton media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz.

Více o soutěži na stránkách www.shoproku.cz.