Novinky Topgal.cz

Kup batoh Topgal a vyhraj nábytek MOLL

Na letošní prázdniny jsme pro vás připravili bonbónek - soutěž o rostoucí nábytek firmy MOLL. Zapojte se a vyhrajte jednu z šesti hodnotných cen! Jak se můžete do soutěže zapojit?

Červenec v kempech s VSA Extreme a Topgalem!

I letos se budeme účastnit už 7.ročníku tour po českých kempech spolus VSA Extreme. Přijďte se pobavit, zasoutěžit a možná i něco vyhrát na jedné z našich čtyř zastávek!

Topgal Streetart Show 2016

Na konci května se ve Šternberku uskuteční unikátní Topgal Streetart Show, která přiblíží veřejnosti práci pouličních výtvarníků, tvořících špičku mezinárodního streetartu.

Představujeme našeho partnera firmu Moll

Jelikož nám záleží na zdraví našich dětí a na jejich správném růstu, spolupracujeme s firmou Moll, která jako první přišla s myšlenkou vyrobit rostoucí nábytek pro děti a studenty. Vyhrajte rostoucí stůl pro vašeho školáka!

Festival kreativního a logického hraní - Brno Praha

Přijďte se s dětmi podívat na festival zábavy, hlavolamů, stavebnic a tvořivých dílen doplněný o zajímavé informace i pro rodiče (logopedie, jak na těžký školní batoh). Akce je zdarma a koná se za každého počasí.

Batohy Topgal se značkou Česká kvalita

I letošní kolekci Topgal jsme nechali otestovat v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně a navíc jsme získali značku Česká kvalita!

STREETART festival Olomouc 2015

StreetArt Festival je akce, která prezentuje veřejnosti umění graffiti. Letos se odehraje v druhém zářijovém týdnu v Olomouci a přivede skutečné špičky soudobého evropského streetartu. Výhodou jejich tvorby je, že neůstane ukrytý někde v galerii, ale bude pěkně na očích.

Summer X Fest Tour i letos s TOPGALEM!

Někdo dostane vysvědčení v pátek, někdo až v úterý, ale na všechny se těšíme v kempech na SUMMER X FEST tour 2015! Do 4 vybraných areálů kempů v ČR zavítáme s ojedinělým zábavným programem!

Neztrať se - chytrá aplikace jako dárek k nákupu

Zakoupením batohu Topgal obdržíte ZDARMA službu Neztrať se. Je to jednoduchá aplikace do mobilu vašeho dítěte, která slouží ke kontrole pohybu dětí. Cílem není trvalé sledování, ale vaše informovanost o tom, že dorazilo do školy, do kroužku, k babičce či ke kamarádovi.

Kolekce CHILLI 2015 pro první stupeň ZŠ

Podívejte se na zbrusu nové motivy a střihy školních batůžků určených pro první stupeň základních škol. Jak se vám líbí? Podělte se s námi o vaše názory...