Novinky Topgal.cz

Kolekce HIT 2015 pro druhý stupeň ZŠ a SŠ

Přinášíme první fotky nové kolekce batohů prodruhý stupeň základních škol a středoškoláky.

Příběh Topgalu

Chcete znát příběh naší firmy? Pak si přečtěte článek z iDNES - nebyla to žádná procházka růžovým sadem. Pokud se Vám příběh bude líbit, dejte našemu panu majiteli hlas. Děkujeme!

Summer X Fest Tour 2014 i s Topgalem

Prázdniny už pomalu začínají klepat na dveře a proto Vám opět po roce přinášíme exklusivní program SUMMER X FEST tour 2014! Do 4 vybraných areálů kempů v ČR zavítáme s ojedinělým zábavným programem!

Škola hrou, hra školou

Přijďte na zajímavou akci v Praze! Škola hrou, hra školou. Odpoledne plné zábavy a inspirace pro předškoláky a jejich rodiče připravuje Topgal a náš obchodní v Praze, Agátin svět. Přijďte si vyzkoušet školní batoh Topgal z nové kolekce CHILLI 2014, užijte si zábavu a připravte se na školu vesele a hravě!

Kolekce CHILLI 2014

Nová kolekce školních batohů pro nejmenší školáky - CHILLI 2014 - se postupně dostává do prodeje. Zde zveřejňujeme kompletní přehled všech dostupných modelů v této kolekci pro letošní rok.

Sedací vaky Topgal

Přinášíme úplnou novinku - sedací vaky v designu batohů od Topgalu! Kolekci jsme pro Vás připravili a naplnili tím největším optimismem ve spolupráci s tradičním českým výrobcem sedacích vaků značky SakyPaky.

Dárkové balení od Topgalu!

Dělá vám problém balení dárků? Nebo vánoční dárky neradi balíte? Nebo se vám prostě líbí originálně zabalené dárky? Máme pro vás řešení a návrh - originální dárkovou krabici TOPGAL

K batohu Topgal hodinky jako dárek

Exkluzivní akce pokračuje i v předvánočním čase - ode dneška rozdáváme hodinky jako dárek ke každému zakoupenému batohu Topgal. Vyberte si libovolný školní nebo studentský batoh z našeho eshopu a dostanete k němu parádní hodinky.

Shop Roku 2013

Topgal POPÁTÉ vítězem v anketě Shop Roku v kategorii Móda a oblečení!

Summer X Fest Tour s Topgalem

Léto se nám nezadržitelně blíží a doufejme, že s ním i krásné a teplé počasí. Proto Vám s VSA Xtreme už čtvrtým rokem nabízíme exklusivní program SUMMER X FEST tour 2013! Do 4 vybraných areálů v ČR zavítáme s ojedinělým zábavným programem!