Novinky Topgal.cz

S VSA Extreme v Galerii Harfa

V letošním roce jsme prodloužili spolupráci s agenurou Valenta Sport Agency, jejíž hlavní tváří je Jan Valenta, profesionální sportovec, trojnásobný mistr světa ve freestyle BMX a jediný český účastník hlavních X-GAMES v Los Angeles (2011). Podívejte se, co se dělo o víkendu v Galerii Harfa.

Den dětí s Topgalem

U příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme připravili speciální akci. Každý zákazník našeho internetového obchodu může dostat zdarma jako dárek školní penál k libovolnému školnímu batohu Topgal. Nabídka platí v rámci víkendu a akce Den dětí s Topgalem.

Turnaj ve florbalu 27.4.2013 Šternberk

Zveme Vás na turnaj ve florbalu. Mladší žáci se utkají ve Sportovní hale Ecce Homo ve Šternberku dne 27.4.2013 od 8 do 15 hodin! Turnaj pořádá Fbc TOPGAL Šternberk, přijďte fandit!

Nadace Malý Noe staví sirotčinec v Zambii

Topgal je hrdým partnerem nadace Malý Noe, přinášíme Vám novinky z činnosti nadace. Nejnovější aktivitou nadece Malý Noe je příprava projektu "Little Noah, sirotčinec, internát, řezbářská dílna a dostavba školy v Katongo village, Mongu district, Zambie"

Barbora Kodetová doprovodila dcerku do 1.třídy

Zápisy do první třídy musí absolvovat každý, i děti slavných osobností. Jsme rádi, že si vybírají právě naše batohy!

Vánoční prádniny

Eda Topgal jede na vánoční prázdniny

Mošt Vitaminator jako dárek k batohu Topgal

Mošt Vitaminator jako dárek k nákupu batohu Topgal

Live Graffiti Show 2012

I v letošním roce jsme se stali hrdým partnerem Live Graffiti Show. Přijďte se podívat 30.6. k olomouckému S-klubu!

Live Graffiti Show 2012 - Molotow x Euforia

S letošní Live Graffiti Show přinášíme novinku - můžete se i vy zůčatnit workshopu Molotow x Euforia a pomalovat vlastním motivem batoh Topgal!

Nová kolekce školních batohů TOPGAL CHILLI 2012

Nová kolekce školních batohů pro nejmenší školáky - CHILLI 2012 - se postupně dostává do prodeje. Zde zveřejňujeme kompletní přehled všech dostupných modelů v této kolekci pro letošní rok.