Summer X Fest Tour 2017

nadpis Summer x Fest

Přinášíme Vám první žhavé informace o 8. ročníku populární MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR, která Vás tradičně obohatí v první polovině letních prázdnin ve 4 největších areálech pro letní dovolenou v ČR! Opět se můžete těšit na bohatý program pro celou rodinu ZDARMA!
To hlavní - show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce!

TERMÍNY A ZASTÁVKY SUMMER X FEST TOUR 2017:

5. 7. 2017 – Topgal X FEST STOP, ATC Rozkoš, Česká Skalice

13. 7. 2015 – Author bikes X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou

20. 7. 2015 – ČEPS X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

27. 7. 2015 – MERCEDES-BENZ X FEST STOP X FEST AIRBOX BMX jam, freestyle BMX, ATC Merkur, Pasohlávky

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

soutěž s mega batohy TOPGAL

Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme.
Na akcích se vystřídá Mercedes-Benz minirampa, VSA Xtreme minirampa a zbrusu nová řada překážek pro rok 2017 Mercedes-Benz AIRBOX! Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2017!

Program akcí startuje vždy ve 13:00 hodin.