Vánoční novinky 2016

Letos jsme se na Vánoce dobře připravili. Přinášíme hned několik novinek nejen pro žáky základních škol, ale i pro středoškoláky, nebo pro ty, kdo nutně potřebují batoh na notebook. Co říkáte, tatínci?

vánoční novinky 2016Novinky pro prvňáčky

Pro kluky i holky do první třídy přinášíme výběr hned z pěti batohů.

Kluci si mohou vybrat ze dvou skvělých designů. Buď modrý batoh CHI 841 D s parádním monster truckem vyvedeným v plastové tvarované aplikaci na přední spodní kapse, nebo zelený batoh CHI 842 E s tyranosaurem, který je taktéž vyveden v plastové nášivce na parádním pravěkém podkladu. K oboum batohům je samozřejmostí penál ve stejném designu.

Pro holčičky prvňačky můžete vybírat dokonce ze tří designů! Hitem bude určitě batoh s jednorožcem CHI 843 D, kdo by neměl rád koně... A navíc má tento batoh úžasný přívěšek se srdíčky mašlí a hvězdičkami... Batoh můžeme doporučit i pro drobné prvňačky, stejně jako druhý model, batoh CHI 863 H, na kterém jsou krásně vyšity kytičky v několika barvách. Třetí novinkou je pak kytičkový batoh CHI 845 H, který je díky svému střihu naší stálicí.

Novinky pro žáky 2.-5. tříd

Pro o maliko starší žáky, nebo vzrostlejší prvňáčky můžeme nabídnout dva batohy. Pro kluky batoh CHI 846 C s bláznivým potiskem xichtíků a postaviček nebo pro holky kytičkový batoh CHI 844 I, ke kterému můžete dokoupit spoustu příslušenství.
K oběma batohům máte na výběr buď z klasického penálu, nebo modernější etue, do které se dají vložit na volno tužky či pastelky. K holčičímu batohu navíc přinášíme ve stejném designu kapsičku na krk CHI 854 I a peněženku CHI 857 I.

Všechny batohy lze zakoupit jak zvlášť, tak i v setech. Set small se skládá z batohu a penálu, set medium pak z batohu, penálu a pytlíku na přezůvky a konečně poslední set large obsahuje batoh, penál, pytlík na přezůvky a pláštěnku.

Kapsičky na krk a peněženky

Jako bonus jsme na tuto sezonu přichystali nové kapsičky na krk a peněženky, vždy ve dvou variantách a dvou designech pro kluky i holky. Kluci mají na výběr mezi modrou a zelenou maskáčově laděnou variantou kapsiček a peněženek.
Modrou kapsičku
najdete pod označením CHI 856 D, modrou peněženku pak jako CHI 859 E.
Zelená kapsička
má označení CHI 855 E, modrá peněženka CHI 859 E.

Pro dívky máme připravené dva designy s motivem kytiček, z nichž jeden je totožný s designem batohu CHI 844, druhý je tmavší s jemnějším potiskem. Kapsičky najdete pod označením CHI 854 I a CHI 853 A, peněženky pak jako CHI 857 I a CHI 858 A.

Studentský batoh HIT 882

Pro studenty jsme připravili batoh ověřeného střihu HIT 882 v decentním designu s modrými detaily. Věříme, že si jej oblíbí nejen studenti-kluci, ale třeba i holky, které ocení decentní design bez červenorůžové barvy. Pokud ne, je pro ně určen batoh HIT 863, což je dívčí varianta tohoto batohu stejného střihu.

Batohy na notebook

Po několika letech vývoje přinášíme dva modely batohů na notebook s polstrovanou kapsou na počítač a tablet, která je důmyslně skrytá za ramenními popruhy. Tento koncept vychází z našich starších modelů, které byly velmi oblíbené. Můžete vybírat mezi dvoukomorovou variantou batohu pod označením TOP 160 A, nebo tříkomorovým batohem TOP 161 A. Oba můžeme doporučit pro středoškoláky, vysokoškoláky, ale i pracující tatínky a maminky, kteří potřebují mít notebook v bezpečném a funkčním obalu.

Batohy na notebook 2016