Jsme vítězem testu MfDNES!

Vítěz testu MfDNES CHI 880

Naše aktovka CHI 880 vyhrála Test školních aktovek a batohů MfDNES 2017!

Navázali jsme tak na úspěch z roku 2007, kdy jsme vyhráli dTest s batohem CHI 550. 🙌 Jsme rádi, že se naše práce a testování v ITC Zlín zúročuje a děkujeme i vám zákazníkům za věrnost!

Aktovku CHI 880 jsme vyvinuli pro ty úplně nejmenší nejdrobnější prvňáčky. Jde o jednokomorový batoh, který má na výšku cca 37 cm a objemově by měl vyhovovat minimálně do 2.třídy ZŠ.

Aktovka CHI 880 je mezistupeň mezi klasickou hranatou aktovkou a batohem. Jde o náš prototyp, který už několik let pilujeme do vybroušené podoby. Díky své menší velikosti je primárně určena pro drobné dívky v 1. a 2. třídě. Ale nebojte se, i když má aktovka menší rozměry, vejdou se do ní pohodlně desky na sešity A4.

vítěz 2017 mfDNES

Aktovka má nově zpevněnou konstrukci, takže zůstane stát i po úplném rozevření. Vnitřek je rozčleněn nepromokavými přepážkami na tři části, do kterých se vejdou všechny nezbytnosti, sešity a učebnice. Uvnitř najdete malý organizér na tužky, čipové karty a drobnosti i zipovou kapsičku. pro dívky máme i tmavější variantu stejného modelu, kterou najdete pod označením CHI 784.

Na čele batohu dobře poslouží dvě menší kapsičky. Lahvičku na pití dáte do boční síťové kapsy. Ergonomicky řešené ramenní popruhy i vyztužení zad s vyjímatelným hliníkovým rámem zajišťují zdravotní nezávadnost, dostatek reflexních prvků zase bezpečnou viditelnost i za nepříznivého počasí, takže děti budou v bezpečí.

Pro kluky máme ve stejném střihu aktovku CHI 785 s motivem ozubených koleček a CHI 885 s motivem traktoru.