O nás

Kdo jsme?

Naše firma vznikla už v roce 1993 a původně jsme se specializovali na koženou galanterii. Výroba nových produktů ale klepala na dveře, a tak jsme se přes turistické batohy dostali právě ke specializaci na školní batohy a doplňky.
Na školní batohy se soustředíme dodnes a zakládáme si na vlastním zajímavém a neokoukaném designu produktů.
Díky němu naši, nejen malí, zákazníci chodí každý den do školy o něco raději.

výprodej

O značce TOPGAL

Pod značkou Topgal se skrývá několik druhů výrobků:

  • školní batohy, pouzdra a penály pro nejmladší školáky prodávané pod značkou CHILLI
  • batohy do školy i na volný čas a penály z kolekce STREET.HIT určené pro školáky na druhém stupni ZŠ a studenty
  • speciální kolekce Euforia, která se prodává pouze v naší firemní prodejně a v námi provozovaném e-shopu www.topgal.cz – kolekce zahrnuje školní i studentské batohy, jakož i batohy na volný čas a stylové fashion batohy
  • doplňky a příslušenství jako zástěrky do výtvarné výchovy, pláštěnky, boxy na svačinu,...
výprodej

Naše obchodní filosofie

Naším cílem je především perfektní služba zákazníkovi, co nejvyšší kvalita výrobků, moderní neokoukaný vzhled a přijatelná cena. To jsou základní pilíře úspěchu naší firmy.
Díky tomu jsme zákazníky hodnoceni jako producent kvalitních produktů. Každý rok přinášíme nové kolekce batohů, jejichž vzhled reaguje na změnu stylů, trendů, barev i nových výrobních možností.
Produkty Topgal najdete v obchodech po celé České republice-v kožených galanteriích, papírnictvích, v obchodech s obuví a sportovních potřebách.

výprodej


Jsme tu s Vámi již 25 let

V roce 2018 jsme oslavili již čtvrt století na trhu, což je určitě důvod k menší oslavě. I proto jsme natočili video, kde formou krátkého příběhu popisujeme kdo jsme, proč tu jsme a pro koho tu jsme. My jsme "školní batohy Topgal". Naši práci děláme zodpovědně, s radostí, pokorou a láskou. A doufáme, že to je vidět :)