Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

O nás

Co je Topgal?

Certifikovaná kvalita, pohodlný zádový systém, ultralehké modely a originální design. To jsou batohy pro školáky, studenty, předškoláky i dospělé, které u nás můžete pořídit. Celý balíček doplní zákaznický servis v podobě odborného poradenství. Klišé, že zákazník je pro nás na prvním místě, je pravdou. Protože Topgal tvoří lidi, kterým nezáleží jen na prodeji, ale na celkové spokojenosti zákazníka. A ta má dvě fáze. První fází je otevření balíčku s novým batůžkem a druhou zjištění, že batoh skvěle zvládá každodenní zátěžové testy po dobu několika let.

Historie

Všechno to začalo v roce 1993. Úplnou náhodou, jak říká majitel, Radek Brynda. Tehdy jsme se v Topgalu věnovali kožené galanterii a turistickým batohům. Chtělo to ale něco neokoukaného. Něco, co by udělalo díru na trhu. A to se povedlo! Zaútočili jsme na sortiment, který nikdo jiný neměl.. Batohy do školy! Ne těžké aktovky, ale batohy. Od té doby rosteme a prodáváme i v zahraničí (Polsko, Slovensko, Maďarsko, i dál)

O značce TOPGAL

Pod značkou Topgal se skrývá několik druhů výrobků:

  • školní batohy, pouzdra a penály pro nejmladší školáky prodávané pod značkou CHILLI
  • batohy do školy i na volný čas a penály z kolekce STREET.HIT určené pro školáky na druhém stupni ZŠ a studenty
  • speciální kolekce Euforia, která se prodává pouze v naší firemní prodejně a v námi provozovaném e-shopu www.topgal.cz – kolekce zahrnuje školní i studentské batohy, jakož i batohy na volný čas a stylové fashion batohy
  • doplňky a příslušenství jako zástěrky do výtvarné výchovy, pláštěnky, boxy na svačinu,...
výprodej

Naše obchodní filosofie

Naším cílem je především perfektní služba zákazníkovi, co nejvyšší kvalita výrobků, moderní neokoukaný vzhled a přijatelná cena. To jsou základní pilíře úspěchu naší firmy.
Díky tomu jsme zákazníky hodnoceni jako producent kvalitních produktů. Každý rok přinášíme nové kolekce batohů, jejichž vzhled reaguje na změnu stylů, trendů, barev i nových výrobních možností.
Produkty Topgal najdete v obchodech po celé České republice-v kožených galanteriích, papírnictvích, v obchodech s obuví a sportovních potřebách.

výprodej


Jsme tu s Vámi již 25 let

V roce 2018 jsme oslavili již čtvrt století na trhu, což je určitě důvod k menší oslavě. I proto jsme natočili video, kde formou krátkého příběhu popisujeme kdo jsme, proč tu jsme a pro koho tu jsme. My jsme "školní batohy Topgal". Naši práci děláme zodpovědně, s radostí, pokorou a láskou. A doufáme, že to je vidět :)