Batoh do školy HIT 149

Prostorný dvoukomorový batoh s trendy potiskem

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.22 kg
Rozměry (vxhxš) 46 x 20 x 29 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnost 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571001026

Prostorný dvoukomorový batoh s trendy potiskem

Batoh je určen na všestranné použití – do školy, do města, na kratší výlety, popřípadě i na sport. Tento batoh primárně doporučujeme pro každodenní nošení od 2. stupně základních škol

Batoh má ergonomicky tvarovaný zádový systém s hliníkovou výztuží, polstrované a délkově nastavitelné ramenní popruhy a posuvný kompresní hrudní pás s přezkou, které zajistí pohodlné každodenní nošení.

Zadní komora tohoto batohu je prostornější. Svou velikostí je ideální pro uschování většiny objemnějších věcí. Najdete zde menší uzavíratelnou kapsičku ze síťoviny. Do zadní komory lze umístit notebook do maximální velikosti 15,4" v neoprenovém obalu. Přední komora tohoto batohu je užší, určená převážně pro umístění složek, dokumentů nebo jiných písemností. Je v ní menší uzavíratelná kapsička, nechybí zde polstrovaná kapsa na mobil, iPod a jednoduchý organizér na tužky.  Po obou stranách přední komory jsou dvě podélné kapsy na zip, do kterých můžete pohodlně umístit 1l lahev s pitím nebo jiné drobnosti, které chcete mít po ruce.

V přední části batohu najdete další větší oválnou kapsu na zip, která je kromě menší uzavíratelné kapsy ze síťoviny vybavena karabinou na klíče.  Na jedné straně batohu u zadní komory je menší, zipem uzavíratelná kapsa se síťkou, do které můžete pohodlně umístit 1,5l lahev s pitím. Kompresní popruh s přezkou zajistí její pevnější uchycení.

Na jednom z ramenních popruhů batohu je kapsička na mobil nebo MP3 přehrávač s průvlekem na sluchátka. Batoh je doplněn o reflexní plochy a úchyt na přenášení v ruce. Dno je chráněno zpevněným nepromokavým materiálem - topdurou.