Batoh na notebook HIT 146

Inovovaný batoh na notebook 12" - 15,6"

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.40 kg
Rozměry (vxhxš) 45 x 17 x 31 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnost 12.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571000821

Dvoukomorový batoh na notebook od velikosti 15,4" v klasické černé barvě s decentním designem na přední straně.

Tento model je koncepčně zcela nový, vychází z požadavků zákazníků a z našich poznatků při testování batohů na notebook. Použili jsme osvědčený materiál, který je pevný, přesto nepůsobí tvrdě a neforemně.

Vybavení batohu vychází částečně z oblíbeného modelu HIT 129, z velké části je však zcela nové a v mnoha ohledech velmi praktické a a neocenitelné. Zadní díl a popruhy jsou vyrobeny z materiálu částečně zabraňujícímu propocení oděvu. Komora s notebookem je již standardně uzavíratelná pod popruhy a lze ji otevřít pouze tehdy, když nemáte batoh na zádech. Uvnitř této komory jsou dva pásy suchého zipu pro uchycení obalu na notebook (TOP 105, TOP 106, TOP 114) . Šikovná textilní krytka, všitá na dno této komory, zabrání přichytávání předmětů a nečistot na suché zipy v případě, že v batohu právě neponesete notebook. Krytku je možné srolovat na dno a připnout popruhem. Dále v této zadní komoře najdete přihrádku na dokumenty (velikost A4) a další praktickou zipovou kapsu.
Přední komoru batohu je možné využít buď jako jednu velkou prostornou a hlubokou komoru nebo ji lze rozdělit. V tomto případě je potřeba využít systém důmyslných přepážek na suchý zip (viz detailní foto produktu), kterými se na dně této komory vytvoří skryté boxy pro umístění příslušenství notebooku. Nad touto skrytou částí pak velmi pohodlně můžete uložit další potřebné věci. Uvnitř této komory je dále síťová kapsa na zip.
V přední části batohu jsou dvě malé zipové kapsy pro umístění drobných předmětu. V horní z nich je praktická karabina na klíče a malý organizér.
Na jednom boku je jednoduchá zipová kapsa, na druhém pak zipem uzavíratelná kapsa se síťkou na PET láhev s kompresním popruhem s přezkou k jejímu pevnějšímu uchycení.
Na regulovatelných popruzích je umístěna upravená kapsička na mobil nebo MP3 přehrávač a kompresní hrudní pás. Batoh je opatřen také reflexními prvky. Stažením jednoduchých a nenápadných gumiček dole na popruzích zabráníte volnému visení konců popruhů.
Příslušenství: pláštěnka na batoh, pouzdro na notebook dle vlastního výběru (13" nebo 15,6" - vyberte si barvu a velikost a připište ji do poznámky objednávky, malý penál z neoprenu (díky suchému zipu je možné ho připnout do přední komory).