Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Dětská nerezová termolahev 350ml Cool Bottles Kids Brave Vikings

Jedinečná dětská tříplášťová - Triple Cool™ - termoska má nezaměnitelný barevný design, a možnost výběru uzávěru: buď klasické víčko nebo uzávěr s brčkem a držátkem.

699 Kč

Vlastnosti
Hmotnost 0.25 kg
Rozměry (v × h × š) 25 x 7 x 7 cm
Použitý materiál Nerezová ocel
Nosnost 0.00 kg
Objem 0.35 l
EAN 8436583303641
Model Všechny produkty BOTTLES
Barva bílá
Motiv pohádkový
Pohlaví spíš pro kluky
Producent, dovozce: Topgal
Popis
Termoláhev Cool Bottles Kids a její vlastnosti
 • unikátní Triple Cool™ Technologie
 • vzduchotěsný a nepropustný uzávěr
 • materiál: 18/8 potravinářská nerezová ocel
 • zcela bez BPA, ftalátů a toxinů
 • pítko z tritanu
 • nepřijímá pachy
 • vhodná pro kyselé i sycené nápoje
 • vhodná pro cestování, včetně letecké dopravy
 • rozměry: 24,5 x 7 cm
 • objem: 350 ml
 • váha: 245 g
 • průměr otvoru: 3,5 cm

Kvalitní nerezová láhev je nejzdravější variantou láhve na pití a zároveň nejvíce šetrná k životnímu prostředí.

Tato termoláhev pro děti udrží studený nápoj až po dobu 36 hodin a teplý až 18 hodin, a to díky unikátní třívrstvé technologii Triple Cool™ Technology. Nerezová dětská termoláhev Cool bottles Kids je vyrobená z kvalitní potravinářské oceli s označením 18/8, která navíc obsahuje 18% chromu a 8% niklu, takže je vysoce odolná vůči korozi a téměř dokonale inertní (nereaguje s jinými prvky), a proto je vhodná pro kontakt s potravinami i ve vysokých teplotách.

Dětská láhev na pití má novou povrchovou úpravu - práškovou barvu, na kterou je prováděn 3D tisk. Vaše dítě bude nadšené, protože ucítí reliéf kresby ve své ruce. Navíc polorustikální (jemně zdrsněná) a extrémně odolná povrchová úprava zajistí dlouhou životnost nejen láhve jako takové, ale i jejího designu.

Dětská termoláhev má dvě možnosti zavírání. Klasické víčko, které je vzduchotěsné a nepropustné. Anebo uzávěr s výklopným pítkem z tritanu a brčkem, a praktickým držátkem, za které mohou děti láhev snadno nosit. Navíc láhev se nerosí, a proto nebude dětem ani klouzat v ruce. Dále je součástí balení praktický úzký kartáček, díky kterému jednoduše vyčistíte i brčko. A jako bonus navíc jsou přiloženy i samolepky pro děti, na které si můžou napsat své jméno a nalepit na termosku.

A abychom nezapomněli, tato dětská láhev, která svými vlastnostmi předčí i ty nejlepší termosky, je zabalená ve 100% kompostovatelném sáčku a uložená v elegantní, pevné, papírové krabičce. Takže ji můžete použít jako krásný a zároveň praktický i ekologický dárek!

Upozornění: Dbejte zvýšené opatrnosti při použití láhve s horkými nápoji - mohlo by dojít k opaření! Doporučujeme dávat do láhve nápoj v konzumní teplotě - tedy v takové teplotě, aby se dal rovnou pít. Horký nápoj díky unikátní třívrtstvé technologii vydrží v láhvi až 18 hodin.

Údržba: Doporučujeme láhev umývat pouze v ruce jarovou vodou, aby vám dlouho vydržela krásná. Vaši termoláhev tedy nedávejte do myčky, která může narušit její vnější povrchovou úpravu.

Děkujeme, že volbou znovupoužitelných láhví přispíváte ke zlepšování životního prostředí.

Podobné produkty, které by vás mohly zajímat