| Hmotnost | 0.18 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 23 x 5 x 10 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnost | 2.00 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571028627 |
| Model | Všechny produkty ETUE |
| Barva | zelená, černá |
| Motiv | abstraktni |
| Pohlaví | spíš pro kluky, spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Hledáš pouzdro, které vypadá drsně a zároveň něco vydrží? Tato oválná etue s industriálním vzorem v kombinaci černé a šedé je oživena výrazným neonově zeleným lemováním. Je to ideální volba pro studenty, kteří chtějí spojit technický styl s maximální funkčností. Perfektní parťák pro středoškoláky i starší školáky.
Aby si pouzdro udrželo svůj tvar, je vybaveno pevnou kartonovou výztuhou. Z tohoto důvodu je nezbytné se vyhnout praní v pračce, které by výztuhu poškodilo. Údržba je díky odolnému materiálu snadná – nečistoty stačí otřít vlhkým hadříkem. Je to nejšetrnější cesta, jak udržet pouzdro čisté a ve skvělé formě.