Školní batoh CHI 173

Prostorný dvoukomorový batoh do školy určený pro dívky v 1. až 3. třídě.

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 0.80 kg
Rozměry (vxhxš) 41 x 19 x 29 cm
Použitý materiál PES 840D/PU
Nosnost 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571000395

Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečené nošení tohoto batohu každý den.

Zadní komora tohoto batohu je velmi prostorná, vejdou se do ní všechny objemnější věci, učebnice, desky, sešity. Přední komora je užší, přesto poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. V této komoře je praktický organizér a také šikovná zipová kapsa ze síťoviny. V přední části batohu je jedna hluboká kapsa, na níž je umístěn stěžejní motiv tohoto batohu -  koník s hologramem, třpytkami a kopretinami. Motiv kopretin se opakuje po celé ploše batohu. Dovnitř se vejdou menší předměty a také box na svačinu. V této přední kapse je i jednoduchá karabina na klíče.
Na  obou stranách batohu jsou elastické kapsy, do kterých je možné umístit 1l láhev s pitím. V jedné z nich je navíc poutko s karabinou pro připnutí pytlíku s přezůvkami CHI 555.
Batoh je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek a úchyt pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu, opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.

Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh. K tomuto batohu doporučujeme koupit penál CHI 174 ve stejném designu.