Školní batoh CHI 182

Dvoukomorový školní batoh s originálním potiskem

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.20 kg
Rozměry (vxhxš) 39 x 22 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001118

Klasický dvoukomorový školní batoh pro školáky v 1. až 3. třídě.

Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.

Obě komory batohu jsou velmi prostorné, v přední komoře je praktický organizér a šikovná kapsa ze síťoviny. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu.
Školní batohy mají na čelní straně jednu velkou kapsu s jednoduchou karabinou na klíče. Tato kapsa je vhodná k umístění školního pouzdra CHI 190 (nebo CHI 191 pouze v dívčí variantě) se stejným motivem.
Pro oživení vnitřního prostoru má batoh pestrobarevnou podšívku.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batoh je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče (CHI 555) a pláštěnka na batoh (CHI 177).