Školní batoh CHI 184

Dvoukomorový školní batoh s motivem víly

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 0.90 kg
Rozměry (vxhxš) 40 x 20 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001149

Prostorný dvoukomorový školní batoh určený pro dívky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné nošení tohoto batohu každý den.
Zadní komora tohoto batohu je velmi prostorná, vejdou se do ní všechny objemnější věci, učebnice, desky, sešity. Přední komora je užší, přesto poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. V této komoře je praktický organizér a také šikovná zipová kapsa ze síťoviny. V přední části batohu je jedna hluboká kapsa, na níž je umístěn stěžejní motiv tohoto batohu -  motýlí víla. Motiv motýlků se opakuje po celé ploše batohu. Dovnitř se vejdou menší předměty a také box na svačinu nebo školní pouzdro CHI 190 se stejným motivem. V této přední kapse je i jednoduchá karabina na klíče.
Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použito pestrobarevné podšívky.
Na obou stranách batohu jsou elastické kapsy, do kterých je možné umístit 0,7l láhev s pitím. Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů.
Batohy do školy je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek a úchyt pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu, opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.