Školní batoh CHI 185

Univerzální dvoukomorový školní batoh

K batohu je možné dokoupit i samostatně hrudní pás TOP 144 - popruhy batohu se tak lépe zafixují a nesjíždí z ramen drobnějších školáků.

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.20 kg
Rozměry (vxhxš) 40 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571001163

Univerzální dvoukomorový školní batoh, pro žáky 3. – 7. třídy


Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.

Přední komora batohu je prostornější, je zde umístěný praktický organizér, karabina na klíče, šikovná kapsa ze síťoviny a další malá zipová kapsička.

Zadní komora poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu.

Na čelní straně mají dětské batohy dvě menší kapsy. Do obou z nich se bez problému vejde penál CHI 190 nebo jiné menší věci. Pro oživení vnitřního prostoru má batoh do školy pestrobarevnou podšívku.

Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 1,5l lahev s pitím a popruh k zafixování lahve. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici.

Školní batoh CHI 185 je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.

Součástí batohu je: pytlík na papuče (CHI 555) a pláštěnka na batoh (CHI 177).