Školní batoh CHI 186

Dvoukomorový školní batoh s pop art motivem

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.10 kg
Rozměry (vxhxš) 40 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001194

Dvoukomorový školní batoh určený primárně pro školačky 3. - 4. tříd.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Obě komory batohu jsou velmi prostorné a pohodlně se do nich vejdou všechny školní potřeby. V přední komoře je malá zipová kapsa z podšívkoviny.
Na čelní straně batohu je jedna velká hluboká kapsa uvnitř s organizérem a jednoduchou karabinou na klíče. Tato kapsa je vhodná k uložení krabičky na svačinu nebo školního pouzdra CHI 190 se stejným motivem.
Pro oživení vnitřního prostoru má batoh do školy pestrobarevnou podšívku.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l  láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky CHI 555, nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti. Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev.
Školní batoh je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek a úchyt pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu, opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.
Součástí batohu je pytlík na papuče (CHI 555) a pláštěnka na batoh (CHI 177).