Školní batoh CHI 187

Dvoukomorový školní batoh

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.20 kg
Rozměry (vxhxš) 40 x 21 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001224

Moderní dvoukomorový školní batoh CHI 187 v nejnovějším stylu.

Ideální batoh pro holky na prvním stupni ZŠ.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Přední komora batohu je prostornější, je zde umístěný praktický organizér, karabina na klíče, šikovná kapsa ze síťoviny a další malá zipová kapsička. Zadní komora poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu. Na čelní straně mají batohy do školy dvě menší kapsy.
Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použito pestrobarevné podšívky.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 1,5l láhev s pitím a popruh k zafixování lahve. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batohy je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče, pláštěnka na batoh.

 

Moc se omlouváme, ale penál ve stejné barevné variantě je již vyprodán a o jeho další výrobě zatím neuvažujeme.

Děkujeme za pochopení.