Školní batoh CHI 189

Tříkomorový školní batoh s cool motivem

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.10 kg
Rozměry (vxhxš) 41 x 24 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001286

Tříkomorový školní batoh s motivem číslic určený pro děti 2. - 7. tříd.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Prostřední komora batohu je nejprostornější, vejdou se do ní všechny objemnější věci, učebnice, sešity apod. V této komoře je umístěný praktický organizér. Zadní komora poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. V přední užší komoře je jmenovka a karabinka na klíče.
Na čelní straně batohu je umístěna jedna velká hluboká kapsa, vhodná k uložení krabičky na svačinu nebo školního pouzdra CHI 190.
Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použito pestrobarevné podšívky.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l  láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky, nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batohy do školy je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh (CHI 177).