Školní batoh CHI 192

Dvoukomorový školní batoh s motivem Monster trucku

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 0.90 kg
Rozměry (vxhxš) 40 x 20 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001293

Dvoukomorový batoh do školy určený pro školáky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné nošení tohoto batohu každý den.
Obě komory batohu jsou velmi prostorné a pohodlně se do nich vejdou desky, sešity a všechny ostatní školní pomůcky.  V přední komoře je praktická kapsa ze síťoviny. Na čelní straně batohu je jedna velká kapsa uvnitř s organizérem a jednoduchou karabinou na klíče. Tato kapsa je vhodná k uložení krabičky na svačinu nebo školního pouzdra CHI 190. Stěžejním motivem batohu je chlapci oblíbený MONSTER TRUCK.
Pro oživení vnitřního prostoru má tento školní batoh pestrobarevnou podšívku.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l  láhev s pitím. Do druhé menší postranní kapsy lze umístit všemožné drobnosti.
Školní batoh s Monster truckem je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek a úchyt pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu, opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.