| Hmotnost | 1.00 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 45 x 21 x 31 cm |
| Použitý materiál | 100% recyklovaný PES (rPET) |
| Nosnost | 9.00 kg |
| Objem | 28 l |
| EAN | 8592571028450 |
| Model | Všechny produkty SKYE |
| Školní třída nebo věk | střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída |
| Barva | modrá |
| Pohlaví | spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Jednokomorový batoh s pestrobarevným abstraktním motivem rozkvetlých květin na černém podkladu. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě jedné hlavní komory má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 26036 ve stejném designu nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.