| Hmotnost | 1.00 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 45 x 21 x 31 cm |
| Použitý materiál | 100% recyklovaný PES (rPET) |
| Nosnost | 9.00 kg |
| Objem | 28 l |
| EAN | 8592571028535 |
| Model | Všechny produkty SKYE |
| Školní třída nebo věk | střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída |
| Barva | modrá |
| Pohlaví | spíš pro kluky, spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Jednokomorový batoh v moderním tmavě modrém designu s dynamickým abstraktním vzorem. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř hlavní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě hlavní komory má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 26044 ve stejném designu nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.