| Hmotnost | 0.92 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 44 x 19 x 30 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnost | 9.00 kg |
| Objem | 25 l |
| EAN | 8592571028504 |
| Model | Všechny produkty VIKI |
| Školní třída nebo věk | střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída |
| Barva | zelená, černá |
| Pohlaví | spíš pro kluky, spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Dvoukomorový batoh v moderním tmavém graffiti designu s výraznými neonově zelenými popruhy a detaily. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě dvou hlavních komor má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 26041 ve stejném designu nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.