| Hmotnost | 0.92 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 44 x 19 x 30 cm |
| Použitý materiál | 100% recyklovaný PES (rPET) |
| Nosnost | 9.00 kg |
| Objem | 25 l |
| EAN | 8592571028542 |
| Model | Všechny produkty VIKI |
| Školní třída nebo věk | střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída |
| Barva | modrá |
| Pohlaví | spíš pro kluky, spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Dvoukomorový batoh s moderním abstraktním motivem v sytých odstínech modré a tyrkysově zelené na černém podkladu. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě dvou hlavních komor má batoh tři přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 26045 ve stejném designu nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.