👉🏽 Prohlédněte si celou naši nabídku školních kapsářů. 👈🏽
| Hmotnost | 0.12 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 31 x 6 x 35 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnost | 2.00 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571028399 |
| Model | Všechny produkty ZION |
| Barva | modrá |
| Motiv | pixelart |
| Pohlaví | spíš pro kluky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Pořádek v lavici snadno a rychle. Tento praktický školní kapsář je ideálním řešením pro uložení veškerých doplňků a nezbytností, které potřebuje mít školák neustále po ruce.