| Hmotnost | 0.04 kg |
|---|---|
| Rozměry (v × h × š) | 35 x 1 x 25 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnost | 1.00 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571028665 |
| Model | Všechny produkty ZUZA |
| Barva | růžová |
| Pohlaví | spíš pro holky |
| Kolekce | 2026 |
| Producent, dovozce: | Topgal |
Lehký a prodyšný. Tento praktický síťovaný sáček na přezůvky ZUZA 26046 v růžovém provedení je nezbytným doplňkem pro každou školačku, která chce mít své přezůvky vždy po ruce.