Shop Roku

Shop roku 2016

Chtěli bychom se s vámi podělit o radost, kterou jste nám jako zákazníci přinesli.

Po změně pravidel a přeřazení do sekce Dětské zboží se nám znovu podařilo dosáhnout na nejvyšší stupeň v anketě ShopRoku!

A za výhru vděčíme hlavně vám. Děkujeme za vaši přízeň a hodnocení našeho e-shopu na serveru Heureka.cz. V minulých letech se nám podařilo zvítězit v sekci Móda a oblečení hned 5x. Již šestá skleněná trofej tedy míří na čestné místo v našem obchodu.

Moc si toho vážíme! Děkujeme vám!

Blahopřejeme také našim slovenským kolegům z Topgalu, kterým se podařilo dokoce obhájit už 7. titul!

A co byste o soutěži měli vědět?

Cílem soutěže je seznámit internetovou veřejnost s nejoblíbenějšími e-shopy na internetu a zdůraznit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.
V březnu 2017 byly ty nejzářivější hvězdy e-shopového nebe vyhlášeny již po osmé a stejně jako v předchozích letech o nich rozhodli reální zákazníci zapojených internetových obchodů a odborná porota. Heureka v soutěži ShopRoku vyhlásila ty nejkvalitnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu za rok 2016.

Monika přebírá cenu

Všem našim zákazníkům a příznivcům velmi děkujeme za přízeň a zaslané hlasy. Ocenění je pro nás o to důležitější, že hlasy jste posílali vy, naši zákazníci. Je pro nás tedy důležitou zpětnou vazbou.

Pořadatelem soutěže ShopRoku 2016 je společnost Heureka Shopping, s.r.o. provozovatel nákupního rádce Heureka.cz, který lidem radí při výběru produktů a kvalitních obchodů.
Více o soutěži na stránkách www.shoproku.cz.

 

MenuProdukty

Topgal na Facebooku