Školní batoh ENDY 18042

Chilli

Školní batoh pro prvňáčky

dostupnost: Trvale vyřazeno z prodeje
vybraná barva: G
Upozornění: Jde o druhou jakost batohu - designová vada.

Detailní fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná barva: G
Model batohu:

ENDY

Hmotnost: 0.88 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 39 x 19 x 28 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 7.00 kg

Tento produkt doporučujeme pro:

1. třídu Nejvíce
2. třídu Nejvíce
3. třídu Nejvíce
4. třídu Vhodné

Lehoučký dvoukomorový batoh s úžasným motivem motýlů

  • ideální pro dívky od 1. do 3. třídy
  • váží pouze 0,88 kg!
  • pevná, lisovaná záda

Výrobek s designovou vadou

Při aplikaci PVC obrázků na přední kapsu batohu došlo k technologické chybě, díky čemuž mohly tyto plastové obrázky v prolisech praskat a odchlipovat se. Z tohoto důvodu jsme z přední strany batohu PVC obrázky motýlů odstranili. Na přední straně batohu zůstaly po odstraněných obrázcích nepatrné “mapy” v místech, kde byly obrázky nalisovány. Tato vada je čistě kosmetická, téměř neznatelná, a nemá žádný vliv na funkčnost nebo kvalitu batohu.

Konstrukce batohu je díky lisovaným zádům odlehčená, a proto jej můžeme doporučit i pro drobné slečny. Objemem určitě vydrží nejméně do třetí třídy. Ze zad padat nebude, nebojte. Ramenní popruhy totiž snadno utáhnete v jejich horní i spodní části a navíc je můžete zajistit ještě hrudní přezkou. Konce popruhů jsme opatřili magnetkami, takže je hravě připnete k ramennímu popruhu, aby nevlály kolem těla.
Do objemných dvou komor batohu se vejde všechno potřebné učivo. K zádům doporučujeme dávat ty nejtěžší učebnice nebo desky na sešity. Přední komora je o něco širší a obsahuje i síťovou kapsičku na zip a jmenovku. Do přední kapsičky s úžasným motivem motýlů a květinami pak můžete umístit buď penál PENN 17004 ve stejném designu, nebo krabičku na svačinku. Určitě se vám bude hodit i karbinka na klíče, která je do této kapsy pevně všitá.
Pro pití je jako stvořená boční kapsička, která se ukrývá pod zipem. Na reflexních prvcích si zakládáme, proto je najdete na čele i boku batohu a na ramenních popruzích. 


Bonusy:

  • poutko na zavěšení batohu na lavici
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • zátěr proti dešti
  • pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • batoh prošel testováním v ITC Zlín

Náš tip: Chcete ulehčit dětským zádům od nadměrné zátěže? Dávejte dětem do lahvičky s pitím pouze sirup, ve škole si holky a kluci vodu dopustí sami.Poznámka:

Jde o druhou jakost batohu - designová vada.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku