Svítící školní batoh ENDY 20006 BATTERY AA

Chilli

Batoh pro nejmenší baletky v prvních třídách ZŠ s kontrolní jednotkou BATTERY AA. Lehký jako pírka na přední kapsičce a navíc se světelným vláknem.

dostupnost: skladem více než 5 ks
naše cena s DPH: 2 218 Kč
doprava: 0 Kč
vybraná barva: G

Charakteristika modelu

Vybraná barva: G
Model batohu:

ENDY

Hmotnost: 0.86 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 39 x 19 x 28 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 7.00 kg

Tento produkt doporučujeme pro:

1. třídu Nejvíce
2. třídu Nejvíce
3. třídu Nejvíce
4. třídu Vhodné

Lehký batoh se světelným vláknem pro malé slečny

 • pro malé drobné prvňačky
 • světelné vlákno v růžové lemovce přední kapsy
 • kontrolní jednotka TOP 171 ALKALINE
 • viditelnost svítícího vlákna přesahuje 2 km! (úplná tma a jasná obloha)
 • váží pouze 0,88 kg! OVĚŘIT
 • pevná lisovaná záda

Lehoučký batoh se světelným vláknem jsme ozdobili třpytkami a potiskem s peříčky pro vaše malé baletky. Batoh ENDY je ideální do prvních školních let. Konstrukce batohu je díky pevným lisovaným zádům velmi lehká, proto jej můžeme doporučit i pro drobné slečny pod 120 cm. Objemem ale určitě vydrží nejméně od první do třetí třídy ZŠ.

Světelné vlákno končí v přední kapse, kde je důmyslně schované v kapsičce na zip. Aby batoh svítil, zajišťuje kontrolní jednotka, která JE SOUČÁSTÍ tohoto modelu s označením BATTERY. Kontrolní jednotka TOP 171 ALKALINE vydrží svítit 4 - 20 hodin (dle intenzity svícení) a pohánějí ji 2 tužkové baterky.

Zádová část batohu je lisovaná z měkké tvarované pěny, díky níž je batoh tak lehký! Polstrované ramenní popruhy lze utáhnout přezkami na výšku v jejich spodní části a k zádům v jejich horní části. Sjíždět z ramen batoh nebude ani v zimě, nebojte, ramenní popruhy jsou totiž vybaveny i výškově nastavitelným hrudním páskem.

Do dvou prostorných komor se vejde vše nezbytné. Zadní komora je širší, dejte do ní to nejtěžší - těžké učebnice nebo desky na sešity. Do přední hluboké komory pak pohodlně umístíte další učivo, penál PENN 20006 ve stejném designu, nebo třeba krabičku se svačinkou. V přední komoře je navíc praktická malá síťová kapsa na zip a jmenovka.

Přední kapsa s motivem baletky ukrývá kromě kapsičky na kontrolní jednotku i praktickou karabinku na klíče. Můžete ji klidně použít i jako svačinovou kapsu.

Láhev na pití pak dáte do pevné kapsy na boku batohu.

Bezpečnost i při špatné viditelnosti zajistí mimo světelného vlákna i plno reflexních prvků. Zipy jsou opatřené kvalitními kovovými taháčky.

Něco navíc:

 • poutko na zavěšení batohu na lavici
 • poutko na přenášení batohu v ruce
 • zátěr proti dešti
 • pevné dno z materiálu TOPDURA, nožičky
 • batoh byl testován v ITC Zlín

Náš tip: Aby prvňáček na zádech nosil jen opravdu nezbytnou zátěž, nedávejte mu lahev s vodou, ale jen se sirupem, do kterého si vodu dotočí až přímo ve škole.

Pouze u batohu s označením BATTERY je i kontrolní jednotka SUNFIBRE součástí batohu. Na světelné vlákno batohu není možné připojovat žádný jiný zdroj, kromě originální kontrolní jednotky Sunfibre od firmy SCILIF!

 

Reklamní spot:


MenuProdukty

Topgal na Facebooku