Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Školní batohy Topgal 2022

Neviděli jsme se už?

Školáci mají za sebou dva těžké roky střídavě formou online vyučování a ve škole. Nevíme, co je čeká v dalších školních dnech a letech, ale věříme, že to bude lepší a že budou potřebovat pořádnou výbavu na každodenní cestu do školy. Proto jsme i letos představili kompletní kolekci školních batohů CHILLI pro holky i kluky na prvním stupni ZŠ.

Děti i rodiče mohou vybírat z 11 batohů se spíše klučičími motivy a dalšími 11 barevně více dívčími batohy. Ale kdo říká, že by si kluci nemohli vybrat třeba batoh s citrony a holky batoh se stíhačkou! Ano, i tyto motivy v kolekci máme, pojďme si je představit.

I v letošním roce jsme se drželi našich osvědčených střihů. Jednokomorovou aktovku BEBE s blikačkou ocení především rodiče dětí s výškou pod 120 cm. Malí drobní prvňáčci mohou sáhnout i po střizích ENDY a BAZI, které jsou odlehčené a neváží ani kilogram. Přitom svým objemem budou klidně sloužit minimálně až do 3. třídy. O něco větší je lehký batoh střihu ELLY. Nejuniverzálnějším střihem je pak tříkomorový COCO, který dítě může využít od první třídy až po pátou. Objemnější střihy MIRA, KIMI, CODA, NIKI a LYNN pak poslouží svým objemem do vyšších tříd, vydrží klidně i na začátek druhého stupně ZŠ.

Reflexní prvky, propracovaný zádový systém, ale i ergonomické popruhy

Všechny batohy jsou opatřeny velkým množstvím reflexních prvků, zátěrem proti dešti a pevným látkovým dnem z testovaného materiálu TOPDURA. Odlehčené modely batohů BAZI, ELLY a ENDY mají záda tvarovaná z lisované pěny. Ostatní pak mají záda polstrovaná, pevně tvarovaná s lehoučkou hliníkovou výztuhou.

Zádový systém doplňují polstrované, ergonomicky tvarované a stahovatelné popruhy, které jsou pro pohodlné nošení batohu nezbytné. Díky nim batoh správně nastavíte na záda všech školáků od 1. do 5. třídy.

Popruhy jsou opatřeny hrudní přezkou. Batoh tak nebude sjíždět ani z malých ramínek. Upevnění hrudní přezky jsme změnili tak, aby nedošlo k jejímu vypadávání z popruhu ani při velké zátěži.

I kolekce 2022 byla testována v ITC Zlín, kde v zátěžových testech prošla na jedničku.

Jedinečné motivy pro kluky

Klučičí kolekce je laděna do modrých a zelenkavých tónů, což vychází hlavně z populární barevnosti mezi malými kluky a současnými trendy v módě, které sledujeme. V kolekci pro nejmenší školáky nechybí klasické motivy jako jsou zvířátka. Na batohu BEBE je naše designérka přenesla jako origami. Aktovku na zipu doplňuje plastový přívěsek s dinosaurem. Stejný přívěsek najdete i na dino batohu střihu ELLY, na jehož přední komoře jsou realistickou kresbou vyvedené hlavy pravěkých obrů.

Na své si přijdou i milovníci monster trucků na střihu ENDY. Batoh má na přední komoře okénko s vyměnitelnými obrázky, kde si děti mohou vybrat mezi 4 různými motivy s monster truckem. Nebo je tu možnost dát si do okénka své oblíbené auto, či vlastní obrázek – fantazii se meze nekladou! Batoh je navíc doplněn přívěskem s pneumatikou.

Letošní kolekce udělá radost také sportovcům. Malí fotbalisté ocení motiv míče s přívěskem na batohu ENDY, jezdci BMX pak jezdce na střihu COCO. A protože si zákazníci často píší o motiv letadla, nesmíme zapomenout na stíhačku! Stíhačka na lehkém batohu BAZI s plastovou nášivkou a radarem udělá radost každému milovníkovi leteckých velikánů.

Pro děti ve vyšších třídách prvního stupně jsme připravili batohy s trendy neutrálními motivy na batozích s větším objemem. Ty se velikostí blíží našim studentským batohům, takže hlavně rodiče ocení, že poslouží delší dobu. Pro starší školáky se zálibou v geometrických motivech máme v nabídce např. modré kostičky na batohu MIRA, či krychle na objemném batohu NIKI. Abstraktní modré cákance na černém pozadí najdete na střihu KIMI, barevný přechod modré a zelené na batohu střihu CODA. Nejobjemnější školní batoh LYNN je pak pojatý v ostře řezaných odstínech šedé a antracitové.

Příroda, zvířátka, růžová…aneb I dívky mají z čeho vybírat

Ani letos jsme nemohli vynechat růžovou a fialovou barvu v lila tónu, která je trendy barvou roku 2022. Květinové motivy jsou stálicí, kterou v různých barevných odstínech najdete na několika školních dívčích batozích. Například na aktovce BEBE s blikačkou jsou květiny pojaty abstraktněji, až kresebně. Hitovkou pro malé drobné prvňačky bude určitě rozkvetlá louka s vílou na batohu ENDY, ozdobeným s chlupatým přívěskem. Ty dívky, které mají raději tmavší odstíny, ocení květiny na tmavém modrém pozadí lehkého batohu BAZI.

A zvířátka, ta prostě nesmí chybět! Batoh ELLY jsme ozdobili roztomilými pandami a doplnili přívěskem s plyšovou pandou. Naše designérka Tereza nakreslila na střih batohu ENDY roztomilého buldočka s tenisákem. Malou zmenšeninu tenisáku jsme pak pověsili na zip batůžku jako přívěsek. A ještě ty lišky. Lišky jsme nemohli vynechat a podle prvních reakcí se bude batoh moc líbit. Liščím motivem jsme ozdobili batoh střihu COCO, který je doplněný o modrý chlupatý přívěsek.

Objemnější batohy pro první stupeň ZŠ jsme pojali v malinko dospělejších motivech, které určitě dívky ve 3. – 5. třídě ocení. Na batohu MIRA je výšivka s lapačem snů a potiskem s peříčky na tmavém pozadí. Objemnějšími batohy jsou pak střihy ALLY s potiskem s květinami a kolibříky na tmavém pozadí, střih KIMI s květinovým motivem na světlém pozadí ve fialkových a růžových tónech. A již zmíněné citrony najdete na batohu CODA. Nejobjemnější batoh LYNN je ozdoben vlčími máky a vlaštovkami.

Doufáme, že si z velké nabídky motivů nejen letošní kolekce vybere každý školák. Máte už vybraného svého favorita? Podělte se s námi o dojmy z nové kolekce na našich sociálních sítích!