Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Batohy Topgal se značkou Česká kvalita

I v letošním roce jsme nechali naše školní batohy pořádně otestovat v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně. I díky tomu nám byla propůjčena značka Česká kvalita, za což jsme velmi rádi!

Program Česká kvalita je program podpory prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb podporovaný vládou České republiky.

O programu česká kvalita
Kvalita výrobků a služeb se již řadu let drží v popředí zájmu, zejména v souvislosti s výskytem nebezpečných a nekvalitních produktů a různých pseudoznaček. Program Česká kvalita vznikl právě proto, aby odlišil seriozní a důvěryhodné značky kvality, které budou dobrým vodítkem pro spotřebitele při nákupu. Program Česká kvalita je garantován usnesením vlády. Hlavním smyslem tohto programu je oddělit zrno od plev a poukázat na poctivé značky, které jsou udělovány jen po přísném a nézávislém ověřování kvality a podléhají pravidelné kontrole. Každá značka v programu má přesně stanovená kritéria pro posuzování kvality podle konkrétního typu výrobků či služeb a musí splňovat 4 základní podmínky:

  1. Výrobek musí mít v porovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu.
  2. Kvalitu musí ověřit nezávislá akreditovaná zkušebna (pozn.: U Topgalu je to právě ITC Zlín).
  3. Dodržování kvality musím být průběžně kontrolováno. ¨
  4. Musí být kontrolována spokojenost zákazníků.

Co vše na školních batozích testujeme?

Po provedení testu byl celkově výrobek posouzen a porovnán se stavem výrobku před testy. Posuzoval se vzhled, zachování funkčních vlastností a kontrolovaly se kovové součásti (konstrukce zad a zipy). Všechny testované školní batohy prošly testem dle doporučení technické specifikace.

Testy použitých materiálů se zaměřují na:

U materiálových testů a testů jednotlivých součástí prošly všechny přípravy dle doporučení v technické specifikaci.

Víte, jak sami testujeme naše batohy? Osobitě, ale velmi důkladně :)