Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Vítězství batohu HIT 103 v testu 15 batohů na notebook

Vítězný batoh na notebook

Batoh na noteboook TOPGAL HIT 103 zvítězil v testu patnácti batohů na notebooky v časopise Computer. S celkově nejvyšší známkou 8,6 navíc dostal ocenění „Dobrá koupě“ a „Nejlepší produkt čísla 20/08“. Další zajímavostí jistě je, že na celkově pátém místě se umístil další batoh na notebook z produkce Topgal a to BAG 012 s tímto hodnocením: „Pokud hledáte co nejlepší poměr ceny a kvality je pro vás nejvhodnější Topgal Bag 012 díky dobrému zpracování a zajímavým funkcím při nízké ceně.“

batoh na notebook HIT 103

Recenze batohu HI 103 v časopisu Computer:

Čtvrtá generace batohu na notebook z produkce české společnosti Topgal. Zpracování je opět na velmi vysoké úrovni, spodní část batohu z pevnějšího materiálu odolného proti vodě i oděru. Vyztužení zad s odvětráváním napomáhá příjemnému nošení, množství vnitřních i vnějších kapes pro pohodlné uschování všeho příslušenství nebo školních potřeb a svačiny. Na notebook je určena samostatná komora s vyjímatelným pouzdrem z neoprenu - toto pouzdro se může nosit i samostatně a zajišťuje Vašemu křemíkovému miláčkovi dostatečnou ochranu.

Batoh HIT 103 je nabízen celkem ve čtyřech barevných kombinacích - HIT 103 C - Grey, HIT 103 R - Khaki, HIT 103 I - Violet, HIT 103 P - Light Grey

Hodnocení batohu na notebook HIT 103 od našich zákazníků:

Tomáš H.

Dobrý den, dlouho jsem vybíral batoh pro mé potřeby a zase jsem skončil na Vašich stránkách.Od vaší firmy mam už za svůj život třetí batoh a byl jsem vždy spokojen.Batoh HIT 103 je velice praktický a jsem nadmíru spokojen.Přeji hodně úspěchů do dalších roků.

Čéža

Tak batoh jsem vybalil a naprosto paráda. Velmi dlouho sem vybíral nějaký batoh na mého křemíkového miláčka a když už jsem byl rozhodnut koupit jeden za 2500,- omylem jsem zatoulal na tyto stránky. Problém všech batohů na ntb je, že vypadají moc "buiseness" - prostě jsem chtěl batoh, co zapadne mezi ostatní a to tento Voodoo batůžek jistě je. Jsem člověk, který dá hodně na značku, ale firma Topgal mi jako značka moc nepřipadala... I přesto jsem se rozhodl tento batoh objednat s tím, že ho v případě nějakého problému vrátím. Ale dnes přišel a já jsem nadšený. Nejen velmi kvalitní konstrukce batohu, ale ta hromada všeho příslušenství... Je vidět, že né všechny české firmy stojí "zaprd" Uvidíme, jak zítra batoh obstojí na škole, ale zatím má 15 bodů z deseti :)

S.e.t.y.

Dnes jsem dostal tento batůžek a jsem z něho nadšený. Jak říkám, zatím jsou toto první dojmy. Předem chci říci, že v něm mám Acer Aspire 6920. Je to 16" ntb. Do kapsy se vejde v pohodě. Jen při zapnutí je to tipťop :) Celou kapsu jsem si pomocí suchého zipu posunul blíže dnu aby mi ntb nedřel při zapínání zipu.

Aktualizace k 1.1.2024

Zaujala vás recenze batohu HIT 103?

V aktuální nabídce značky Topgal máme už 8. generaci batohu na notebook a to konkrétně batoh na notebook TOP 169. Tento batoh na notebook má několik dalších vychytávek, vylepšený zádový systém i přihrádku pro bezpečné uložení notebooku. Ostatně přesvědčit se můžete sami :)

batoh na notebook TOP 169

Recenze a hodnocení batohu TOP 169 na serveru Zbozi.cz je 97 % - recenze zde

.